Na letní prodloužený víkend z Vídně do Lisabonu
31.7.2020

Na letní prodloužený víkend z Vídně do Lisabonu

502

O této nabídce

Dnešním dnem končí zákaz letů z Vídně do vybraných destinací a opačně. Mezi takové země patří i Portugalsko. Již včera jsme poukazovali na levné letenky do Porta za 525 Kč a nyní budeme v tipech na cesty do Portugalska pokračovat. Na mušku se nám dostal Lisabon a letenky maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air. Ta bude během srpna létat z Vídně do Lisabonu dvakrát týdně, a to v pátek a pondělí, což přímo vybízí k plánování prodlouženého víkendu v portugalské metropoli. Zpáteční letenky z Vídně do Lisabonu pořídíte (členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club) v několika srpnových termínech za 502 Kč (nečlenové si pak 4 stokoruny připlatí).

PS: Přestože se Portugalsko stále nachází na rakouském seznamu zemí, z nichž je po návratu vyžadován negativní test na COVID-19, tak v případě přímého tranzitu do České republiky (autem, vlakem, autobusem) jste této povinnosti zproštěni. 

Na prodloužený víkend do Lisabonu

Říká se, že jsou na světě jen dvě skupiny lidí – ti, kteří nikdy nebyli v Lisabonu, a ti, kteří ho milují. Aby taky ne, když je tohle barevné město věčně zalité sluncem a veselou náladou a na okolních kopcích dozrává víno. Svezte se ikonickou žlutou tramvají a jedním ze starodávných výtahů, nebo můžete přehlídku malebných domů poznávat po vlastních a stoupat a klesat křivolakými uličkami. Historická čtvrť Alfama vás naprosto okouzlí a hrad Castelo de Sao Jorge zase nabídne úžasné výhledy. Fotka u červeného visutého mostu Ponte 25 de Abril dokonale zmate vaše přátele, klidně jim můžete tvrdit, že cestujete po San Franciscu (ne že by snad bylo o něco lepší, než úchvatný Lisabon).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes  stránky Wizz Airu 
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen & září 2020
 • Termíny:
  • 7. – 10. 8. za 502 Kč (bez WDC za 921 Kč)
  • 14. – 17. 8. za 502 Kč (bez WDC za 921 Kč)
  • 21. – 24. 8. za 502 Kč (bez WDC za 921 Kč)
  • 28. – 31. 8. za 711 Kč (bez WDC za 1 130 Kč)
  • 18. – 21. 9. za 868 Kč (bez WDC za 1 287 Kč)

Ubytování

Přestože je termín potenciálního výletu již téměř za rohem, doporučujeme si rezervovat ubytko nabízející bezplatnou možnost storna rezervace. Jako tradičně hledejte nejširší nabídku na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud byste rádi vyrazili poznat i okolí Lisabonu, tak se vám jistojistě bude hodit vlastní auťák. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě. S rezervací káry, ale stejně jako v případě ubytka, není kam spěchat.

 

Náhled letenky z Vídně do Lisabonu za 502 Kč

Na letní prodloužený víkend z Vídně do Lisabonu


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)