Na lednové prodloužené víkendy do Baskicka: z Vídně do Bilbaa
8.10.2023

Na lednové prodloužené víkendy do Baskicka: z Vídně do Bilbaa

731

O této nabídce

Zpříjemněte si leden výletem na prodloužený víkend do španělského Baskicka. Zpáteční letenky z Vídně (VIE) do Bilbaa (BIO) ulovíte v rezervačním systému aerolinky Wizz Air za parádní cenu 731 Kč (tradičně je platná pouze pro členy WDC, zatímco ostatní cestovatelé si připlatí 10 € za směr). Linka je dopravcem operována 2× týdně (pondělí a pátek). Odlet v pátek odpoledne a návrat v pondělí večer vybízejí k plánování ideálního prodlouženého víkendu v severním Španělsku u Atlantského oceánu.

Veškeré informace o mezinárodním letišti v Bilbau (BIO), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města i okolních sídel, naleznete v našem novém průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Maximum z prodlouženého víkendu v Baskicku vytěžíte jedině s půjčeným auťákem. Projeďte pobřeží Biskajského zálivu, zamiřte do kopců ve vnitrozemí nebo si zajeďte do Santanderu v sousední Kantábrii. Širokou nabídku vozů najdete v naší autopůjčovně. Pronájem malého vozu na prodloužený víkend vás vyjde na cca 1 500 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Vídně do Bilbaa za 731 Kč

Na lednové prodloužené víkendy do Baskicka: z Vídně do Bilbaa


Bude se hodit

Letiště Bilbao (BIO)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)