Na Kypr: zimní letenky do Larnaky z Prahy i Vídně
21.10.2022

Na Kypr: zimní letenky do Larnaky z Prahy i Vídně

od 683

O této nabídce

Vyrazte v zimě za příjemnějšími klimatickými podmínkami na středomořský ostrov Kypr. V aktuální nabídce letecké společnosti Wizz Air ulovíte zlevněné letenky do Larnaky, a to jak na odletech z Prahy, tak i Vídně. Zpáteční letenky z Prahy do Larnaky jsou dostupné za 1 730 Kč (cena platná pro členy WDC, ostatní cestovatelé je pořídí za 2 172 Kč). Létá se 2× týdně, soboty a úterý. Zaletět si na Kypr proto můžete jen na prodloužený víkend nebo klidně na celý týden třeba přes jarní prázdniny. Zpáteční letenky z Vídně do Larnaky jsou levnější: pro členy WDC za 683 Kč (pro ostatní za 1 126 Kč). Tato trasa je operována taktéž 2× týdně, pro změnu ale středy a neděle.

V několika málo termínech pořídíte zpáteční letenky do Larnaky za ceny kolem tisícovky také při odletech z polských Katowic a Krakova.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

Cestování na Kypr je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Kompletní informační servis i aktuální opatření tradičně naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem během poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu v lednových termínech vyjde na cca 450 Kč /den.

Náhled letenky z Vídně do Larnaky za 683 Kč
Na Kypr: zimní letenky do Larnaky z Prahy i Vídně
Náhled letenky z Prahy do Larnaky za 1 730 Kč

Na Kypr: zimní letenky do Larnaky z Prahy i Vídně


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)