Na jih Portugalska: z Prahy do Fara + stop v Lisabonu
20.9.2023

Na jih Portugalska: z Prahy do Fara + stop v Lisabonu

4 336

O této nabídce

Jih Portugalska není jen rájem surfařů, na své si zde přijde opravdu každý. Přesvědčte se o tom díky nabídce aerolinky TAP Portugal, která nabízí zpáteční letenky z Prahy do Fara za 4 346 Kč. termíny jsou k mání po téměř celý rok, tedy od října 2023 do června 2024, přes státní svátky i Velikonoce. Nechť je příkladovým termínem odlet o státním svátku 17. listopadu a návrat 21. listopadu. Po cestě vás vždy čeká přestup v Lisabonu (LIS) – delší přestup doporučujeme využít k návštěvě města.

V ceně nejlevnějšího tarifu máte zdarma přepravu kabinového zavazadla o max. rozměrech 55 × 40 × 20 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Pokud potřebujete odbavené zavazadlo, zakupte si letenky v tarifu „Classic“, kdy vás zpáteční letenky včetně kufru do 23 kg vyjdou na 5 944 Kč. Během letů se můžete těšit na občerstvení a nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Nechte se unést jihem Portugalska

Okrově tónované útesy se táhnou touhle Floridou evropského kontinentu a nekonečné pláže svádějí ke koupeli a surfování. Přičichněte k závanu soli, vůni čerstvých ryb a žáru tropů na úplném jihu Portugalska. Kochejte se romantickými výklenky strmého pobřeží a přesvědčte se na vlastní oči o kráse jeskyně Benagil – jedné z nejpůsobivějších přírodních katedrál světa. Magické a milované Algarve je pokropené hradními zříceninami a město Lagos si žije vlastním, snovým životem. Na Ilha Deserta – opuštěném ostrově nedaleko Fara stojí restaurace Estaminé, o které se nejspíš v žádném průvodci nedočtete. Podle nás tam ale prostě musíte povečeřet “arroz de amêijoas”, naprosto grandiózní chuťový zážitek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Prozkoumejte celé Algarve pomocí půjčeného auta, které si snadno zarezervujete přes naši autopůjčovnu. Půjčovné vás vyjde od 198 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cestovatelé se do Portugalska podívají zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Náhled letenky z Prahy do Fara za 4 346 Kč
Na jih Portugalska: z Prahy do Fara + stop v Lisabonu


Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Portugalsko)

Let zpátky

Praha - Letiště Václava Havla - Faro - Praha - Letiště Václava Havla
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)