Na jih Itálie do Brindisi – z Vídně během května i června
11.5.2022

Na jih Itálie do Brindisi – z Vídně během května i června

457

O této nabídce

V bohaté síti aerolinky Ryanair, která v poslední době velmi expandovala také na Apeninském poloostrově, objevíte i méně provařené destinace jako například Brindisi. Toto městečko ležící na samém jihu země v regionu Apulie na pobřeží Jadranu se jeví jako pěkná varianta, jak vyrazit na otočku k moři. Nejlevnější letenky z Vídně do Brindisi pořídíte v rezervačním systému dopravce za nádhernou cenu 457 Kč. Vesměs všechny červnové termíny se potom pohybují maximálně kolem jedné tisícikoruny. Linka je obsluhována 2× týdně (soboty a pondělky) a záleží jen na vás, zdali na jih Itálie vyrazíte čistě na prodloužený víkend nebo si pobyt protáhnete.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Brindisi za 457 Kč

Na jih Itálie do Brindisi – z Vídně během května i června


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)