Na italskou Sardinii z Bratislavy vč. státních svátků
27.2.2023

Na italskou Sardinii z Bratislavy vč. státních svátků

od 909

O této nabídce

Nevíte kde se na jaře ohřát a jste z Jižní Moravy? Tak to letenky na Sardinii z Bratislavy jsou pro vás jasná volba. Aerolinka Ryanair nyní nabízí letenky na tento krásný italský ostrov, konkrétně do Alghera, od 909 Kč a zaletět si můžete od konce března do května letošního roku. Nejlevnější termín je k mání od 26. 3. do 2. 4., další termíny pořídíte o pár kaček dráž. Létá se vždy v pondělí, čtvrtek a neděli, na Sardinii tedy můžete strávit pohodový týden nebo klidně jen pár dní.

S sebou si můžete vzít příručí zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Náročnější cestovatelé si mohou zakoupit větší příručák o rozměrech 55 × 40 × 20 cm a váze do 10 kg od 343 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo si můžete zakoupit od 473 Kč za jeden směr. 

Podmínky pro cestování

Cesty do Itálie

Pro cesty do Itálie již není třeba žádných certifikátů, testů ani formulářů. Pro aktuální informace a opatření navštivte naši stránku „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Sardinie – perla ve Středozemním moři

Vydejte se na „ostrov pastýřů“, kde je zvlněné vnitrozemí poseté tisíci koz a kudrnatých ovcí a rozeklané žulové útesy táhnoucí se pobřežím padají do průzračných vod Středozemního moře. Slaný vzduch tam voní a vlny šumí, pod jejich hladinou se vine pestrobarevná korálová riviéra Riviera del Corallo vábící potápěče k prozkoumání. Tak už na nic nečekejte a zaleťte ochutnat poklidný život prohřátý sluncem i skleničku ovocného Vermentina s křupavým pane carasau.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Jak jinak objevovat Sardinii než v půjčeném autě, ceny jsou navíc během jara více než příznivé. Půjčovné menšího auta na týden v dubnu vás vyjde na 1 514 Kč. Auta dle vašich snů a potřeb si můžete zarezervovat v naší autopůjčovně.

Náhled letenky z Bratislavy do Alghera za 909 Kč
Na italskou Sardinii z Bratislavy vč. státních svátků

Bude se hodit

Letiště Bratislava (BTS)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)