Na exotické Seychely z Prahy se 2 ks odbavených zavazadel
16.5.2023

Na exotické Seychely z Prahy se 2 ks odbavených zavazadel

15 692

O této nabídce

Seychely jsou synonymem pro exotiku, pohodu a ráj na zemi. Díky akčním letenkám společnosti Turkish Airlines si zaleťte na Seychely z Prahy. Letenky pořídíte za 15 692 Kč s jedním přestupem v Istanbulu (IST) a v ceně jsou rovnou dvě odbavená zavazadla. Termíny jsou dostupné od letošního listopadu do dubna příštího roku (s výjimkou Vánoc) a jako příkladový termín uvádíme odlet 21.11. a návrat 29.11. S nákupem příliš neotálejte, neboť akce dopravce brzy končí!

Jak již bylo zmíněno, do ráje si s sebou vezmete rovnou dvě odbavená zavazadla do 23 kg. Dále máte v ceně letenky příruční zavazadlo o rozměrech 55 × 40 × 23 cm a osobní věc (malý batoh či kabelku). Během letů bude podáváno teplé občerstvení a nabídka nápojů je u tohoto dopravce samozřejmostí.

Podmínky pro cestování

Cesty na Seychely

Před vstupem na Seychely se již nemusíte prokázat očkovacím certifikátem či negativním testem. Nejdříve 5 dní před odletem však nezapomeňte vyplnit vstupní formulář. Dále musíte mít pojištění kryjící výlohy spojené s nemocí COVID-19. Více informací a aktuální opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Seychelách“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Seychely – ráj na zemi

Kolik ze 115 ostrovů během návštěvy Seychel navštívíte? Prozkoumáte Praslin a jeho největší poklad – panenský deštný prales Vallée del Mai s milionem těch nejbarevnějších ptáků? Či dáte přednost odpočinku ve vlnách oslnivě tyrkysového oceánu v zátoce Anse Cocos na ostrově La Digue? Rozhodně však nevynechejte ani Curieuse – přírodní rezervaci, kde lze pohlédnout do očí želvám obrovským. Přitahuje vás dobrodružství? Pak vyplujte na tajemný a divoký Silhouette – ostrov, který kdysi sloužil jako útočiště pirátů? A rozhodnete-li se zakotvit v úchvatné mořské rezervaci Port Launay, vaše romantická duše dostane co proto! Jedno je jisté, ať už se na Seychelách vydáte jakýmkoli směrem, nebudete litovat!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Seychely za 15 692 Kč
Na exotické Seychely z Prahy se 2 ks odbavených zavazadel

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Seychely – Mahé (SEZ)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)