Na březnové prodloužené víkendy z Vídně do Lisabonu
27.1.2022

Na březnové prodloužené víkendy z Vídně do Lisabonu

853

O této nabídce

Naplánujte si březnový výlet do Lisabonu! Vyrazit do portugalské metropole můžete na prakticky jakýkoliv březnový prodloužený víkend, a to díky levným letenkám z nabídky nízkonákladové aerolinie Wizz Air. V jejím rezervačním systému ulovíte levné letenky z Vídně do Lisabonu za 853 Kč. Odlety z Vídně jsou naplánovány na páteční ráno a návraty do střední Evropy potom na nedělní odpoledne.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Před cestou do Portugalska je aktuálně nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář. Na místě se vám potom bude velmi hodit také doklad o očkování. Informace ze zákulisí ale hovoří o tom, že podmínka předložení testu i pro očkované cestovatele by mohla být během února zrušena…

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Portugalsko momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Lisabonu

Nekončící pláže slunného Portugalska a výlety jeho nádhernou krajinou jsou určitě úchvatné, ale občas prostě stojí za to vydechnout a zastavit se na pár dní ve městě. Zvlášť když je tak krásné jako Lisabon. Jeho strmé, křivolaké uličky vás povedou pod barevnými fasádami malebných domů, kolem řeky Tejo, přes staré město Alfama, až k jedné z dechberoucích vyhlídek. Projděte se po hradbách a cimbuřích zříceniny Castelo de Sao Jorge a koukejte odtamtud, jak se slunce noří za obzor. Alespoň jednou za návštěvu Lisabonu se pak musíte svézt ikonickou žlutou tramvají číslo 28 a je úplně jedno, kam pojedete. Samotná jízda je totiž životním zážitkem!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Lisabonu za 853 Kč

Na březnové prodloužené víkendy z Vídně do Lisabonu


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)