Moldavsko: z Prahy do Kišiněva na prodloužený víkend v červnu
31.3.2022

Moldavsko: z Prahy do Kišiněva na prodloužený víkend v červnu

518

O této nabídce

Oproti původním plánům nebyl obnoven provoz linky z Prahy do Kišiněva s příchodem letního letového řádu, nýbrž se tak stane až od června. Během dubna a května jsou totiž lety aerolinky Wizz Air přesměrovány do sousedního Rumunska na letiště ve městě Jasy (tipy na letenky najdete v tomto článku). S lety do moldavského hlavního města se opět počítá od 2. června 2022. A právě na první červnový prodloužený víkend ulovíte zpáteční letenky z Prahy do Kišiněva za parádní cenu 518 Kč! V příjemných cenových hladinách na vás čekají také dva další červnové termíny. Odlety z Prahy jsou vždy naplánovány na čtvrteční odpoledne, zatímco návraty na nedělní podvečer.

Užitečné informace před cestou vám nabídne náš průvodce Moldavskem!

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Moldavska

Cestování do Moldavska je bez restrikcí – prostě „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Moldavsku“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Za účelem hladkého cestování po Moldavsku se určitě se vyplatí půjčit si auťák. Jen tak z celé země poznáte maximum i během pár dní. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyhněte se zbytečným problémům s dopravou. Na druhou stranu lehce punkové cestování maršrutkami má také své kouzlo…

Náhled letenky z Prahy do Kišiněva za 518 Kč

Moldavsko: z Prahy do Kišiněva na prodloužený víkend v červnu


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)