Nová linka: z Prahy do rumunského Jasy
16.3.2022

Nová linka: z Prahy do rumunského Jasy

518

O této nabídce

Maďarská aerolinka Wizz Air promptně reaguje na uzavřený vzdušný prostor nad moldavským Kišiněvem a namísto moldavského hlavního města bude během jarních měsíců létat z Prahy do rumunské města Jasy. Spojení do jednoho z největších rumunských měst, které ležící v severovýchodní části země, je zatím v letovém řádu dopravce vypsáno na duben a květen. Zachovány budou prakticky totožné rotace jako v případě letů do Kišiněva – létat se bude 2× týdně (vždy ve čtvrtek a neděli). Zpáteční letenky z Prahy do Jasy ulovíte v rezervačním sytému aerolinky na prakticky všechny prodloužené víkendy během dubna a května za 518 Kč.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Rumunska

Cestování do Rumunska je už skoro jako dřív! Žádné negativní testy, žádné certifikáty. Jedinou podmínkou pro vstup do země zůstal příjezdový formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Rumunsku“.

Návrat do ČR

Od 15. února 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky. Cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář. Ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test a další podmínky záleží na zemi, odkud se ČR vracejí.

 • Rezervujte: snadno přes NÁŠ VYHLEDÁVAČ nebo přímo přes stránky společnosti Wizz Air 
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: duben & květen 2022
 • Termíny:
  • 31. 3. – 3. 4.
  • 7. – 10. 4.
  • 14. – 17. 4.
  • 21. – 24. 4.
  • 28. 4. – 1. 5.
  • 5. – 8. 5.
  • 12. – 15. 5.
  • 19. – 26. 5.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste z prodlouženého víkendu na severovýchodě Rumunska vytěžili maximum, určitě doporučujeme půjčení auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a vyberte si dle svého gusta. V příkladovém termínu vás pronájem „typické Dacie“ vyjde na cca 2,5 tisíce Kč.

Náhled letenky z Prahy do Jasy za 518 Kč

Nová linka: z Prahy do rumunského Jasy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)