Miami v hlavní sezóně přímým letem
29.9.2022

Miami v hlavní sezóně přímým letem

11 471

O této nabídce

Navštivte jednu z nejoblíbenějších destinací USA: slunnou Floridu. V nabídce se teď objevily akční letenky na pohodlné přímé lety do Miami s leteckou společností Lufthansa, a to na opravdu širokou škálu termínů během hlavní turistické sezóny od ledna až do března 2023. Ceny začínají již na 11 471 Kč! Odlety jsou z nedalekého Mnichova, kam se z ČR snadno dopravíte letecky, autobusově anebo vlastní dopravou – více informací naleznete v našem průvodci mnichovským letištěm. Cena letenky zahrnuje přepravu dvou kabinových zavazadel – jednoho s limitem 55 × 40 × 23 cm a 8 kg, druhého menšího s limitem 40 × 30 × 10 cm a o neomezené hmotnosti. Přeprava odbaveného zavazadla podléhá poplatku od 50 EUR.

Vždy slunná Florida

Chcete se jeden den procházet divokou přírodou, druhý vyletět do vesmíru nebo se dát k filmu, třetí vyrazit do víru velkoměsta? Vydejte se na Floridu, kde ochutnáte od každého pořádný kus! Florida jsou vznášedla v Everglades mezi aligátory, Kenedy Space Center, kde se vznesete k nebesům i Miami Beach, kde to v noci žije. Jsou to delfíni, které lze pozorovat z boardwalku v Tampě nebo hejna kapustňáků v Three Sisters Spring. Universal Studios v Orlandu a taky Key West – nejjižnější bod USA, ze kterého je to na Kubu, co by kamenem. Cestujte Floridou, je nezapomenutelná!

Podmínky pro cestování

Cestování do USA

Pro cestu do USA je nutné disponovat potvrzením o očkování proti nemoci COVID-19, kdy poslední dávka základního schématu očkování (tzn. první dávka jednodávkového nebo druhá dávka dvoudávkového očkování) byla aplikována před alespoň 14 dny. Potvrzení o očkování má pak pro účely vstupu do USA neomezenou platnost. Aktuální informace blíže době vašeho odletu sledujte na naší stránce Koronavirus v USA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do Miami z Mnichova

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování na Floridě

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna v Miami

Udělejte si roadtrip Floridou a poznejte The Sunshine State po vlastní ose – s pohodlím a flexibilitou pronajatého automobilu. Na nejnižší ceny pronájmu dosáhnete v naší autopůjčovně.

Náhled letenky do Miami z Mnichova

Miami v hlavní sezóně přímým letem

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

Lufthansa

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)