Mexiko: z Vídně do Cancúnu v hlavní sezoně
29.7.2021

Mexiko: z Vídně do Cancúnu v hlavní sezoně

11 260

O této nabídce

Levných letenek do Mexika není nikdy dost. Tím spíše, když Mexiko dlouhodobě zůstává otevřené všem cestovatelům, po nichž dokonce na příjezdu nepožaduje ani negativní testy či doklad o provedeném očkování. V aktuální promo akci aerolinky Air France ulovíte levné letenky do mexického Cancúnu při odletech z Vídně za 11 260 Kč. Mnoho dostupných termínů v hlavní sezoně (od října do března) naleznete v našem kalendáři. Základní tarif „Light“ obsahuje pouze příruční zavazadlo, s níž si ale v Mexiku bohatě vystačíte, a routing zahrnuje jeden přestup v Paříži (CDG) v obou směrech.

Letecká společnost Air France umožňuje provést změnu nebo zrušení letenek zdarma. V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit, přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Pro vstup na území Mexika je nutné se prokázat potvrzením o rezervaci ubytování a vyplnit online vstupní formulář. Negativní test na COVID-19 není vyžadován. Aktuální informace k cestám do Mexika sledujte na webu Velvyslanectví ČR v Mexico City.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Mexiko, stejně jako mnoho dalších mimoevropských destinací, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Nicméně do podzimních měsíců zbývá dost času a podmínky návratů do ČR se jistě ještě několikrát změní. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru na výlet do Cancúnu

Cancún je jinou tváří Mexika. Daleko od stinné stránky téhle barevné země dává na odiv své sněhově bílé pláže, tyrkysové moře a dechberoucí podvodní svět. Luxusní hotelové resorty hýčkají své hosty, pulzující noční život utichá až se svítáním. Slunce opaluje vystavená těla do čokoládových odstínů a na obzoru se se míhají hřbetní ploutve delfínů. Pod hladinou kontrastují a zároveň se doplňují zdobné korály a umění v podobě stovek soch, stačí se potopit a poddat se té kráse. Vnitrozemí je poseto nádhernými cenoty, mexickými klenoty, krasovými jeskyněmi zatopenými průzračnou vodou. Pronikající paprsky slunce v nich vytváří tajemnou atmosféru, koupel v nich vás okouzlí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Cancúnu i kdekoliv jinde na území Mexika se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, případně s rezervací počkat do podzimních měsíců.

Náhled letenky z Vídně do Cancúnu za 11 260 Kč

Mexiko: z Vídně do Cancúnu v hlavní sezoně


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)