Mexiko: z Mnichova do Cancúnu s odbaveným zavazadlem
22.12.2021

Mexiko: z Mnichova do Cancúnu s odbaveným zavazadlem

10 985

O této nabídce

Pokud jste v minulém týdnu nestihli využít lákavé akce aerolinky Iberia na letenky do Mexika, pak máte šanci na reparát. Dnešní akční tip odkazuje na nabídku spolupracujících leteckých společností Aeromexico (prodej letenek) a Air Europa (reálná obsluha linek). Vydejte se na jejich křídlech z Mnichova do mexického Cancúnu za 10 985 Kč. Základní tarif již obsahuje odbavené zavazadlo a cestou vás v obou směrech čeká jeden pohodlný přestup v Madridu.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Před cestu do Mexika vám vystačí jen vyplněný formulář. Z důvodu přestupu v Madridu doporučujeme vyplnit také ten španělský.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Mexiko, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadá do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru do Cancúnu, vzhůru na Yucatán

Mexiko je jedinečnou zemí plnou kontrastů a koloritu, spalujících paprsků slunce a stínu sombrér, tradic a pestrých chutí. Především je pak zemí, která nezapomíná na své kořeny, zemí Mayů a Aztéků. Yucatán je v mnoha ohledech odlišný od zbytku Mexika, jeho bohatství je ale ohromné, to přírodní, kulturní i historické. Vnitrozemím prorůstají temně zelené pralesy skrývající mnohé klenoty, studny sladké vody, nádherné cenoty. Najděte v labyrintu květin proslulý Chichén Itzá, starobylé ruiny Mayské civilizace. Poklekněte na kolena a vzdejte hold Kukulkánovi, bohu nebes a slunce. Vydejte se na pobřeží, na sněhově bílé pláže a za solnými jezery Las Coloradas, dávající na odiv svůj výrazně růžový odstín.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud nechcete strávit celou dovolenou na jednom místě, bude půjčení vlastní káry v Mexiku tou ideální volbou. Mrkněte se do naší autopůjčovny a road-trip nabere reálné obrysy…

Náhled letenky z Mnichova do Cancúnu za 10 985 Kč

Mexiko: z Mnichova do Cancúnu s odbaveným zavazadlem


Bude se hodit

Letiště Madrid (MAD)

Letiště Mnichov (MUC)

Air Europa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)