Z Vídně do Mexika: Cancún nebo Mexico City
17.12.2021

Z Vídně do Mexika: Cancún nebo Mexico City

8 181

O této nabídce

Letecké společnosti z aliance Oneworld nám dnes skutečně nepřestávají dělat radost. Po našem tipu na levné letenky do Kanady a USA od 7 977 Kč krasojízdou po severoamerickém kontinentu pokračujeme. V nabídce aerolinky Iberia jsme totiž ulovili akční letenky do Mexika. Zpáteční letenky z Vídně do Mexico City i Cancúnu pořídíte od 8 181 Kč. Za inzerovanou cenu jsou dostupné letenky do vyhlášeného letoviska na pobřeží Mexického zálivu. V případě cesty do hlavního města celé země si pár stokorun připlatíte.

Základní tarif „Basic“ u Iberie obsahuje příruční zavazadlo a teplé jídlo během letů na zaoceánských segmentech. Pokud vyrazíte do Mexico City, bude vás čekat jen jeden přestup v Madridu v obou směrech. V případě cílové destinace na poloostrově Yucatán přibude ještě jeden vždy právě v Mexico City.

PS: Nejste-li očkovaní, je to pro vás doslova ideální směřování letů, když se vyhnete USA i Kanadě.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Před cestu do Mexika vám vystačí jen vyplněný formulář. Z důvodu přestupu v Madridu doporučujeme vyplnit také ten španělský.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Mexiko, stejně jako většina mimoevropských zemí, spadá do „tmavě červené kategorie“.

  • Rezervujte: nejlevněji přes stránky aerolinky Iberia nebo snadno přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo (á 56 × 40 × 25 cm) + osobní věc
  • Dostupnost: leden – březen 2022
  • Termíny:
    • Mexico City – letenky dostupné v našem kalendáři
    • Cancún – stejné termíny jako do MEX (hledejte manuálně na stránkách Iberie)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hola México

Nechte svá těla se svobodně rozvlnit do latinskoamerických rytmů, temperament a živost Mexika vás polapí. Historie, tak moc pestré barvy, pálivá ale lahodná chuť místních pokrmů, panenská příroda, nekončící pláže, azurové moře, ruiny a pralesy. Ač Mexiko nejspíš máte z filmů spjaté s drogovými kartely a vysokou kriminalitou, věřte, že vás překvapí. Navštivte za brzkého rána, když se zpěv ptáčků teprve probouzí a z temně zelených deštných lesů stoupá pára, úchvatný komplex mayských pyramid Palenque. Prohlédněte si z výšky kaňony Barrancas del Cobre, pohled dolů z vlaku vám podlomí kolena. Stůjte v úžasu před masivními vodopády Cascada de Tamul. Projděte se městem Puebla, kachličkové domy dodávají pocit naprostého venkova. A všude voní tortilly a nachos a šťavnaté guacamole, do toho omamná chuť tequily a muži v sombrérech… Všichni jsou už v Mexiku, Buenos Días tak taky jdi!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pokud nechcete strávit celou dovolenou na jednom místě, bude půjčení vlastní káry v Mexiku tou ideální volbou. Mrkněte se do naší autopůjčovny a road-trip nabere reálné obrysy…

Náhled letenky z Vídně do Cancúnu za 8 181 Kč
Z Vídně do Mexika: Cancún nebo Mexico City
Náhled letenky z Vídně do Mexico City za 8 817 Kč
Z Vídně do Mexika: Cancún nebo Mexico City

Bude se hodit

Letiště Madrid (MAD)

Letiště Vídeň (VIE)

Iberia

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)