Mexiko: levné letenky do Cancúnu s odbaveným zavazadlem – z Frankfurtu
2.11.2023

Mexiko: levné letenky do Cancúnu s odbaveným zavazadlem – z Frankfurtu

8 924

O této nabídce

Hohoho! Takhle levné letenky do Mexika jsme tu pěkně dlouho neměli. Využijte aktuální akční nabídky mexické letecké společnosti Aeromexico (ve spolupráci s Air Europe) a naplánujete si zimní výlet na Yucatánský poloostrov. Zpáteční letenky z německého Frankfurtu (FRA) do Cancúnu (CUN) ulovíte za skvělou cenu 8 924 Kč! Základní tarif „Clasica“ navíc obsahuje také bezplatnou přepravu odbaveného zavazadla s hmotnostním limitem 23 kg.

Vybírat můžete z termínů v během hlavní sezony, tedy po čas ledna/února/března příštího roku. Cestou do Mexika vás čeká jeden pohodlný přestup ve španělském Madridu (MAD), zatímco v obráceném směru někdy i přestupy dva: nejprve v Mexico City (MEX) a následně opět v Madridu.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Za účelem cesty do Mexika není nutná žádná speciální byrokracie. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

Náhled letenky z Frankfurtu do Cancúnu za 8 924 Kč

Mexiko: levné letenky do Cancúnu s odbaveným zavazadlem – z Frankfurtu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Aeromexico

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)