Mexiko: Exotický Cancún v hlavní sezóně z Vídně
17.6.2022

Mexiko: Exotický Cancún v hlavní sezóně z Vídně

12 404

O této nabídce

Co nějaká pěkná akcička do Mexika? Máme! Od listopadu až do února si můžete zaletět do mexického Cancúnu z Vídně jen za 12 404 Kč. V nabídce je široká škála termínů včetně pobytu přes Vánoce. Očekávejte super slunečné počasí a teploty okolo 30 °C ideální na koupání. Do Mexika poletíte na křídlech aerolinek Brussels Airlines, Austrian Airlines a Air Canada. V ceně letenky je zahrnuto odbavené zavazadlo o hmotnosti do 23 kg, a samozřejmě také dvě příruční zavazadla, větší o rozměrech max. 55 x 40 x 23 cm a hmotnosti 8 kg a menší o rozměrech max. 40 x 30 x 10 cm.

Mexiko plné kontrastů

Mexiko je jedinečnou zemí plnou kontrastů a koloritu, spalujících paprsků slunce a stínu sombrér, tradic a pestrých chutí. Především je pak zemí, která nezapomíná na své kořeny, zemí Mayů a Aztéků. Yucatán je v mnoha ohledech odlišný od zbytku Mexika, jeho bohatství je ale ohromné, to přírodní, kulturní i historické. Vnitrozemím prorůstají temně zelené pralesy skrývající mnohé klenoty, studny sladké vody, nádherné cenoty. Najděte v labyrintu květin proslulý Chichén Itzá, starobylé ruiny Mayské civilizace. Poklekněte na kolena a vzdejte hold Kukulkánovi, bohu nebes a slunce. Vydejte se na pobřeží, na sněhově bílé pláže a za solnými jezery Las Coloradas, dávající na odiv svůj výrazně růžový odstín.

Podmínky pro cestování

Pro vstup do Mexika ani pro návrat zpět do ČR není potřeba v souvislosti s epidemií COVID-19 splňovat žádné speciální podmínky. Aktuální informace sledujte blíže k době vašeho odletu na naší stránce Koronavirus v Mexiku.

Akční letenky do Mexika

  • Rezervujte: přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: odbavené zavazadlo do 23 kg
  • Dostupnost: listopad 2022 – únor 2023
  • Termíny: v našem kalendáři

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování v Cancúnu

Při hledání ubytování kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Mrkněte se na nejširší nabídku ubytování v Cancúnu. Rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná. Pro jistotu a klid na duši vám doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna v Cancúnu

Chcete si vyjet na nezapomenutelný roadtrip exotickým Mexikem? Nezapomeňte si včas zarezervovat auto v naší autopůjčovně.

Náhled akční letenky do Mexika z Vídně

Mexiko: Exotický Cancún v hlavní sezóně z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Austrian Airlines

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)