Mexiko – Cancún z Berlína
21.1.2020

Mexiko – Cancún z Berlína

9 546

O této nabídce

Po včerejších atraktivních letenkách na Aljašku tu máme další lákavou nabídku z dílny nizozemské aerolinky KLM a jejích aliančních partnerů v podobě Air France a Delty. Opět zamíříme na severoamerický kontinent, tentokráte však o poznání jižněji, do Mexika, a naším cílem se stane Cancún . Zpáteční letenky z Berlína do Cancúnu pořídíte za 9 546 Kč. Nejlacinější termíny naleznete během jarních měsíců od března do května, tedy v závěru hlavní sezony. Základní tarif obsahuje pouze příruční zavazadlo, které by vám však pro cesty po Yucatánu mělo stačit. Odbavené pak vyjde na příplatek 100 € (tarif „Standard“).

Cancún je jinou tváří Mexika. Daleko od stinné stránky téhle barevné země dává na odiv své sněhově bílé pláže, tyrkysové moře a dechberoucí podvodní svět. Luxusní hotelové resorty hýčkají své hosty, pulzující noční život utichá až se svítáním. Slunce opaluje vystavená těla do čokoládových odstínů a na obzoru se se míhají hřbetní ploutve delfínů. Pod hladinou kontrastují a zároveň se doplňují zdobné korály a umění v podobě stovek soch, stačí se potopit a poddat se té kráse. Vnitrozemí je poseto nádhernými cenoty, mexickými klenoty, krasovými jeskyněmi zatopenými průzračnou vodou. Pronikající paprsky slunce v nich vytváří tajemnou atmosféru, koupel v nich vás okouzlí.

 • Rezervujte: nejlevněji přes web dopravce anebo jednoduše přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks příručního (55 x 35 x 25 cm) a osobní věc (40 x 30 x 15 cm); dohromady max. 12 kg
 • Dostupnost: březen – květen 2020
 • Termíny:
  • 11. – 25. 3. za 9 578 Kč
  • 18. – 1. 4. za 9 546 Kč
  • 25. 3. – 6. 4. za 9 546 Kč
  • 15. – 29. 4. za 10 503 Kč
  • 26. 4. – 12. 5. za 9 970 Kč
  • 13. – 27. 5. za 10 139 Kč

Ubytování

Zajímavý poměr cena/výkon vám v Cancúnu nabídne tento čtyřhvězdový Hotel Kavia za 520 Kč/os./noc (s promokódem „AFFHCOM120″ navíc získáte slevu dalších 8 %) anebo na tento oblíbený a skvěle hodnocený Agavero Hostel za 562 Kč/os./noc. Další nabídky nejen v Cancúnu hledejte tradičně na Bookingu či na Hotels.

Víza

Pozor! Některé routingy vás povedou přes území Spojených států amerických –  v tom případě je nutné si opatřit elektronickou registraci ESTA. Ta vás vyjde na 14 USD a podrobný návod, jak si ji jednoduše vyklikat z pohodlí gauče, naleznete v našem článku. 

Náhled letenky z Berlína do Cancúnu za 9 546 Kč

Mexiko - Cancún z Berlína


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Air France

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)