Aljaška: nespoutaná divočina během jara a podzimu z Berlína
20.1.2020

Aljaška: nespoutaná divočina během jara a podzimu z Berlína

11 989

O této nabídce

Rozlohou  největší a nejizolovanější stát kontinentálního území Spojených států amerických, Aljaška, dříve lákal především zlatokopy. Dnes se však jedná o velice atraktivní část severoamerického kontinentu zejména z pohledu všech dobrodruhů a milovníků krásné přírody. Masový cestovní ruch se Aljašce prozatím vyhýbá i díky absenci levných letenek. O to zajímavěji se jeví aktuální nabídka aerolinek z aliance Sky Team (Air France, Delta a KLM), které vyrukovaly se zpátečními letenkami z Berlína na Aljašku v zajímavé cenové hladině pohybující se kolem 12 tisíc Kč. Ty nejlevnější pořídíte dokonce za 11 989 Kč! Již tradičně tyto letenky obsahují jen příruční zavazadlo, to odbavené obsažené v tarifu „Standard“ pak pořídíte s příplatkem 105 €.  Termínů během jara a podzimu nenajdete přehršel, inspirujte se proto v našich kalendářích níže.

Arktické léto na Aljašce je jedním dlouhým dnem. Jedním dlouhým dnem jak stvořeným pro dobrodružství! Toulejte se krajinou, zdolávejte hory. Pozorujte tlamy mohutných medvědů lapající po lososu. Obujte mačky a cepíny pevně sevřete ve svých dlaních, pokořte ledovec. Slovo epický zde získává úplně jiných rozměrů a významu. Není to scenérie pro křehké květinky, není to místo pro turisty rozmazlené luxusem. Aljašská příroda je ryzí, drsná, divoká, nepromíjející. Aljašská příroda je ale také spravedlivá a váš respekt a odhodlání odmění krásou, jakou jste ještě neviděli. Tak na co ještě čekáte?

Ubytování

Dlouhá cesta do Anchorage unaví i zkušené cestovatele, proto pro první noc využijte tohoto tříhvězdového GuestHouse Innu za 715 Kč/os./noc. Dále už bude záležet je na vašich plánech. Při hledání bydla se však můžete vždy spolehnout na Booking či Hotels.

Autopůjčovna

Půjčte si auťák hned po příletu na letišti v Anchorage. Nabídku dostupných vozidel naleznete v naší autopůjčovně! 

Náhled letenky z Berlína do Anchorage za 11 989 Kč

Aljaška: nespoutaná divočina během jara a podzimu z Berlína


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Air France

KLM

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)