Mexický Yucatán: z Vídně do Cancúnu v hlavní sezoně
12.10.2022

Mexický Yucatán: z Vídně do Cancúnu v hlavní sezoně

12 469

O této nabídce

Mexiko v hlavní sezoně! Zaleťsi na mexický poloostrov Yucatán díky kombinaci letů aerolinek ze Star Alliance. Odlet z Vídně do Montréalu na křídlech Austrian Airlines a následné pokračování do mexického Cancúnu s Air Canada. Zpáteční letenka z Vídně na Yucatán vás vyjde na pěknou cenu 12 469 Kč. Dalším příjemným atributem jsou pohodové přestupy v Kanadě, které při cestách do Karibiku ne vždy bývají samozřejmostí.

Zaleťsi zarelaxovat na mexické pláže třeba v termínu od 25. ledna do 8. února >> rezervuj příkladový termín.

Podmínky pro cestování

Cesta do Mexika

Za účelem cesty do Mexika není nutná žádná speciální byrokracie. Kompletní informace a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Mexiku“.

PS: Kvůli routingu přes Kanadu však nezapomeňte na registraci eTA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na Yucatán!

Yucatán je mexický poloostrov, někdejší centrum Mayské civilizace. Vydejte se po jejích stopách, prozkoumejte temně zelené pralesy a v nich skrytý Palenque, tajemný Chichén Itzá, místo, kde vznikaly legendy o bozích, o krvavých obětech, o zrodu a konci světa. Mezi stromy v oblasti Lacanjá můžete potkat přímé potomky velkých Mayů. Povečeřte s nimi u ohně a naslouchejte jejich příběhům. Navštivte bílou Méridu, srdce Yucatánu. Vydejte své tělo paprskům slunce na nekonečných plážích Mayské riviéry. Krásy Cancúnu, Playa del Carmen i ostrova Conzumel vás naprosto polapí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Cancúnu za 12 469 Kč

Mexický Yucatán: z Vídně do Cancúnu v hlavní sezoně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Austrian Airlines

Brussels Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)