Mexický Yucatán v hlavní sezóně z Berlína
20.8.2021

Mexický Yucatán v hlavní sezóně z Berlína

8 960

O této nabídce

Yucatán je úchvatnou destinací na zimní sezónu. Čekají vás tu nekonečné bílé pláže, výborné podmínky k potápění, unikátní kulturní dědictví a panenská příroda. Zarezervujte si letenky z Berlína do mexického Cancúnu již nyní, v nabídce jsou již od 8 960 Kč! Nejvýhodnější je termín 24. – 31. 3., mnoho dalších výhodných termínů ale nabízíme na celou zimní sezónu od září až do března příštího roku. Poletíte na křídlech portugalské společnosti TAP Portugal s krátkým přestupem v Lisabonu. S sebou na palubu letadla si můžete bezplatně vzít dvě kabinová zavazadla – větší o rozměrech až 55 × 40 × 20 cm a hmotnosti 8 kg, menší o rozměrech nejvýše 40 × 30 × 15 cm a hmotnosti 2 kg.

Klenoty mexického Yucatánu

Mexiko je jedinečnou zemí plnou kontrastů a koloritu, spalujících paprsků slunce a stínu sombrér, tradic a pestrých chutí. Především je pak zemí, která nezapomíná na své kořeny, zemí Mayů a Aztéků. Yucatán je v mnoha ohledech odlišný od zbytku Mexika, jeho bohatství je ale ohromné, to přírodní, kulturní i historické. Vnitrozemím prorůstají temně zelené pralesy skrývající mnohé klenoty, studny sladké vody, nádherné cenoty. Najděte v labyrintu květin proslulý Chichén Itzá, starobylé ruiny Mayské civilizace. Poklekněte na kolena a vzdejte hold Kukulkánovi, bohu nebes a slunce. Vydejte se na pobřeží, na sněhově bílé pláže a za solnými jezery Las Coloradas, dávající na odiv svůj výrazně růžový odstín.

Levné letenky na Yucatán

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Podmínky v souvislosti s epidemií COVID-19

Pro vstup na území Mexika je nutné se prokázat potvrzením o rezervaci ubytování a vyplnit on-line vstupní formulář. Negativní test na COVID-19 není Mexikem vyžadován, nicméně prokázání bezinfekčnosti požaduje Portugalsko pro přestup v Lisabonu – možnosti, jak svou bezinfekčnost prokázat, jsou k dispozici na webu TAP Portugal. Aktuální informace k cestám do Mexika sledujte na webu Velvyslanectví ČR v Mexico City, podmínky návratu z Mexika do ČR naleznete v našem článku.

Ubytování na Yucatánu

Nejlevnější ubytování na Yucatánu naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Rezervací ubytování přes tyto odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná. Vzhledem k rychle se měnící situaci ohledně epidemie COVID-19 doporučujeme rezervovat ubytování pouze s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Klenoty Mexika nejlépe poznáte z pohodlí pronajatého automobilu – mrkněte na ty nejlevnější autopůjčovny v Mexiku v našem srovnávači autopůjčoven.

Náhled letenky na Yucatán z Berlína za 8 960 KčMexický Yucatán v hlavní sezóně z Berlína

 


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)