Mexický Yucatán v business class
29.1.2021

Mexický Yucatán v business class

28 894

O této nabídce

Mexiko řadíme mezi TOP 5 nejžhavějších destinací roku 2021 a Yucatán je naprostým klenotem celého Mexika. Rádi si dopřáváte luxus? Jistě vás zaujmou letenky z Vídně do Cancúnu na poloostrově Yucatán v business class za 28 894 Kč. Prémiového servisu si můžete užívat na palubě aerolinií TAP Portugal a po cestě vás čeká krátký a příjemný přestup v Lisabonu. Další možností je let na Yucatán v business class z Prahy, počítejte ale s delšími přestupy. Let z Lisabonu do Cancúnu a zpět je operován novým letadlem Airbus A330neo, které slibuje ještě větší luxus a pohodlí. V ceně letenky jsou dvě odbavená zavazadla, každé o hmotnosti až 32 kg, a dvě příruční zavazadla o rozměrech maximálně 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti až 8 kg. V nabídce je široká škála termínů od března až do listopadu. My doporučujeme především termíny do konce srpna, v září začíná na Yucatánu období dešťů a hurikánů.

Yucatán – klenot celého Mexika

Yucatán je mexický poloostrov, někdejší centrum Mayské civilizace. Vydejte se po jejích stopách, prozkoumejte temně zelené pralesy a v nich skrytý Palenque, tajemný Chichén Itzá, místo, kde vznikaly legendy o bozích, o krvavých obětech, o zrodu a konci světa. Mezi stromy v oblasti Lacanjá můžete potkat přímé potomky velkých Mayů. Povečeřte s nimi u ohně a naslouchejte jejich příběhům. Navštivte bílou Méridu, srdce Yucatánu. Vydejte své tělo paprskům slunce na nekonečných plážích Mayské riviéry. Krásy Cancúnu, Playa del Carmen i ostrova Conzumel vás naprosto polapí.

Restrikce ohledně epidemie COVID-19

Pro vstup na území Mexika je nutné se prokázat potvrzením o rezervaci ubytování a vyplnit online vstupní formulář. Negativní test na COVID-19 pro vstup do země není vyžadován, může ale být vyžadován vybranými hotelovými resorty. Aktuální informace k cestám do Mexika sledujte na webu MZV ČR a Velvyslanectví Mexika v Praze. Zvlášť při výběru pozdějšího termínu se mohou do vaší dovolené podmínky vstupu a pobytu změnit.

Podmínky vstupu do Rakouska pro odlet z vídeňského letiště opět sledujte na stránkách MZV ČR blíže před odletem. Aktuálně mohou tranzitující cestující vstoupit do Rakouska i bez prokázání se negativním testem na COVID-19, bez povinné karantény po příjezdu i bez elektronické registrace.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Vzhledem k aktuální situaci doporučujeme s rezervací ubytování vyčkat ještě několik týdnů či měsíců, případně rezervovat pouze ubytování s možností bezplatné změny nebo zrušení rezervace.

Autopůjčovna

Pokud si kromě relaxu na pláži a popíjení v baru přejete také cestovat za kulturními a přírodními krásami rozesetými po celém Yucatánu, doporučujeme si pro nejvyšší flexibilitu a požitek z cestování pronajmout auto. Mrkněte se na aktuální nabídku do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Vídně do Cancúnu

Mexický Yucatán v business class


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)