Megatrip 5v1: Nepál, Andamany, Indie, Abú Dhabí a Santorini
1.7.2022

Megatrip 5v1: Nepál, Andamany, Indie, Abú Dhabí a Santorini

11 509

O této nabídce

Je to něco málo přes týden, kdy jsme pro vás poskládali poslední „megatrip“ do Jižní Asie (mimochodem tyto letenky lze stále bookovat). Jelikož však základní stavební kámen v podobě ultra levných jednosměrných letenek z Prahy do Káthmándú v Nepálu stačí drží, nakombinovali jsme pro vás další parádní cestu. Během tří červencových týdnů podniknete treky v Nepálu, zrelaxujete na nádherných plážích Andamanských ostrovů, ochutnáte atmosféru indických velkoměst Kalkata a Dillí, zastavíte se také v moderním Abú Dhabí na Arabském poloostrově a celý výlet zakončíte na řeckém Santorini, odkud se již vrátíte do Vídně. Všechny letenky v rámci tohoto „megatripu“ vás pak dohromady vyjdou na neuvěřitelně nízkou cenu – 11 509 Kč!

Itinerář tohoto tripu vás tentokráte zavede do podhůří majestátního Himaláje, kde během deseti dnů stihnete absolvovat některý z kratších treků a samozřejmě také nasát neopakovatelnou atmosféru hlavního města Káthmándú. Doporučujeme se v Nepálu nešetřit, na odpočinek bude následně času dost. Další let vás totiž přes Bengálsko (díky dlouhému stopoveru v Kalkatě se nabízí celé odpoledne k poznávání města) zavede až na čarokrásné Andamanské ostrovy. Na hlavním ostrově nezůstávejte dlouho a raději trajektem přejeďte na ostrovy Havelock či Neil. Garantujeme vám pořádné okouzlení – minimum západních turistů a pocity jako na Maledivách či v Thajsku před patnácti lety. Z Andamanů budete přes Bengaluru pokračovat do indického Dillí, kde vás čeká téměř celodenní zastávka. Tu využijete k výletu do 200 km vzdálené Agry za majestátním Taj Mahalem řadícím se mezi „Nových sedm divů světa“. Z Indie vás čeká pokračování do Perského zálivu, kde prozkoumáte zákoutí moderního Abú Dhabí. A poslední zastávkou vašeho výletu bude oblíbený řecký ostrov Santorini! Poslední dva dny na koupačku ve Středozemním moři a hurá zpět domů (resp. na vídeňské letiště).

Podmínky pro cestování

Detailní informace o podmínkách cestování do jednotlivých destinací, přehled aktuálních lokálních opatření i užitečné odkazy (nejen na formuláře) naleznete v našich průvodcích:

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Itinerář:
  • 9. 7. -> Praha – Káthmándú za 101 € (2 500 Kč) >> u Jazeera Airways nebo u nás na webu
  • 19. 7. -> Káthmándú – Kalkata – Port Blair za 18 009 NPR (3 401 Kč) >> u Air India nebo u nás na webu
  • 25. 7. -> Port Blair – Bengaluru – Dillí – Abú Dhabí za 11 436 INR (3 424 Kč) >> u IndiGo
  • 28. 7. -> Abú Dhabí – Santorini za 79 AED (509 Kč) pro členy WDC / 119 AED (766 Kč) pro nečleny WDC >> u Wizz Airu nebo u nás na webu
  • 31. 7. -> Santorini – Vídeň za 67,68 EUR (1 675 Kč) >> u Ryanairu nebo u nás na webu
 • Zavazadla:
  • lety z Prahy do Káthmándú, na Andamanské ostrovy a následně do Abú Dhabí obsahují kromě příručního vždy také odbavené zavazadlo á 20/30 kg
  • lety z Abú Dhabí na Santorini a následně Vídně obsahují pouze příruční zavazadlo (za odbavené by bylo nutné si připlatit)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Káthmándú za 2 500 Kč
Megatrip 5v1: Nepál, Andamany, Indie, Abú Dhabí a Santorini
Náhled letenky z Káthmándú na Andamanské ostrovy se zastávkou v Kalkatě za 3 401 Kč

Megatrip 5v1: Nepál, Andamany, Indie, Abú Dhabí a Santorini

Náhled letenky z Andamanských ostrovů do Abú Dhabí se zastávkou v Dillí za 3 424 Kč

Megatrip 5v1: Nepál, Andamany, Indie, Abú Dhabí a Santorini

Náhled letenky z Abú Dhabí na Santorini za 509 Kč

Megatrip 5v1: Nepál, Andamany, Indie, Abú Dhabí a Santorini 

Náhled letenky z Abú Dhabí na Santorini za 1 675 Kč

Megatrip 5v1: Nepál, Andamany, Indie, Abú Dhabí a Santorini


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)