Maroko: Marrakéš z Berlína přímým letem
6.11.2023

Maroko: Marrakéš z Berlína přímým letem

od 1 123

O této nabídce

Chcete poznat tajemství Maroka, udělat si výlet na Saharu a další? Mrkněte se na nabídku letenek aerolinky Ryanair, na jejíchž křídlech si zaletíte do města Marrakéš z Berlína. Za zpáteční letenku zaplatíte od 1 123 Kč a termíny jsou k mání během listopadu a prosince letošního roku, a to včetně listopadového státního svátku. Nejlevněji vás vyjde odlet 2. a návrat 9. prosince, další termíny pořídíte nepatrně dráž.

V ceně letenky si do Maroka zdarma vezmete příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 25 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte v rámci služby Priority od 439 Kč v jednom směru. Příplatek za odbavené zavazadlo do 10 kg začíná na 561 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Berlín.

Za poznáním toho pravého Maroka

Neprobádané město s nádechem orientu, obehnané dlouhými hradbami a zdobené leskem a třpytem mešit a paláců, někdejší centrum obchodu s otroky, solí, zlatem a kořením. To je Marrakéš, berbersky Boží země. Nádherné koberce zdobí ulice mediny, vzduch voní vůní dálek. Marrakéš je perlou sám o sobě a navíc ještě branou k přírodním krásám. Poušť, hory, moře i oceán obklopují přilehlou krajinu a laškovně vábí k prozkoumání. Tak přestaňte odolávat a poddejte se, vypravte se hledat oázu do nekonečné Sahary a sněhem pokryté vrcholky do pohoří Atlas.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a procestuje Maroko křížem krážem. Perfektní automobil najdete v naší autopůjčovně, kde vás půjčovné vyjde od 1 788 Kč na týden.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maroka

Pro cestu do Maroka není nutná žádná byrokracie. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Maroku“.

Náhled letenky z Berlína do Marrakéše za 1 123 Kč
Maroko: Marrakéš z Berlína přímým letem


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)