Maroko: Agádír z Prahy přímým letem
23.8.2023

Maroko: Agádír z Prahy přímým letem

od 3 088

O této nabídce

Pokud máte spadeno na návštěvu kouzelného Maroka, tak vás jistě potěšila nová linka Eurowings do města Agádír z Prahy, o které jsme vás informovali na začátku prázdnin. Na ní nyní ulovíte zpáteční letenky, jejichž cena začíná na sympatických 3 088 Kč, a to na listopadové termíny. Naskočte na surfy u marockého pobřeží nebo si udělejte výlet po poušti například v termínu od 11. do 15. listopadu.

V ceně letenky máte příruční zavazadlo o maximálních rozměrech 40 × 35 × 25 cm. Větší kabinové zavazadlo s rozměry do 55 × 40 × 23 cm si přikoupíte od 686 Kč za jeden směr a odbavené zavazadlo do 12 kg vás vyjde od 591 Kč za let.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Maroko vás okouzlí

Agadir je tradiční dovolenková přímořská destinace plná luxusních hotelů a restaurací evropského stylu, a často je proto nazýván kusem Evropy v orientu. Agadir je ale i mnohem víc. Když víte, kam zajít, najdete autentické Maroko plné třpytu i špíny, pohostinných ale i méně vřelých lidí, plné kontrastů, koření, vůní… Navštivte rozlehlé tržiště Souk El Had a smlouvejte o ceně ručně zdobeného keramického nádobí, kochejte se exotickým ptactvem v „ptačím údolí“ Vallée des Oiseaux a vyšlápněte k pevnosti Agadir Kasbah s úchvatným výhledem na město i okolní krajinu. Holdujete-li surfování, anebo chcete-li jen nasát přátelskou atmosféru a pozorovat zkušené surfaře krotící svá prkna v příboji, vydejte se severně od Agadiru k surfařské mecce Tamri nebo o něco klidnější Taghazout. Pokud máte více času a chuť poznat i marocké vnitrozemí, musíme doporučit rajské skalnaté údolí Paradise Valley, ve kterém se můžete v romantických říčkách a tůňkách vykoupat, anebo se vypravte spřátelit s Berbery do pohoří Vysokého Atlasu. Na závěr vaší cesty ještě nachytejte bronz na pláži Plage d’Agadir v samém centru města – možná je příliš turistická, ale z dobrého důvodu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maroka

Před odletem si nezapomeňte vyplnit vstupní formulář. Očkováním ani negativním testem se nemusíte prokazovat. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Maroku“.

Náhled letenky z Prahy do Agádíru za 3 088 Kč
Maroko: Agádír z Prahy přímým letem

Bude se hodit

Letiště Agadir (AGA)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)