Maroko: Agádír z Prahy od února do dubna
16.11.2023

Maroko: Agádír z Prahy od února do dubna

od 2 618

O této nabídce

Tipů na levné letenky do Maroka není nikdy dost. Marocké město Agádír je dostupné z Prahy přímým letem díky aerolince Eurowings. Zpáteční letenky pořídíte od 2 618 Kč na termíny od konce ledna až do dubna příštího roku. Jako příkladový termín uvádíme odlet 27. ledna a návrat 3. února. 

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 35 × 25 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho od 662 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 12 kg vás vyjde na příplatek ve výši 591 Kč za směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za dobrodružstvím a pohodou do Maroka

Agadir je tradiční dovolenková přímořská destinace plná luxusních hotelů a restaurací evropského stylu, a často je proto nazýván kusem Evropy v orientu. Agadir je ale i mnohem víc. Když víte, kam zajít, najdete autentické Maroko plné třpytu i špíny, pohostinných ale i méně vřelých lidí, plné kontrastů, koření, vůní… Navštivte rozlehlé tržiště Souk El Had a smlouvejte o ceně ručně zdobeného keramického nádobí, kochejte se exotickým ptactvem v „ptačím údolí“ Vallée des Oiseaux a vyšlápněte k pevnosti Agadir Kasbah s úchvatným výhledem na město i okolní krajinu. Holdujete-li surfování, anebo chcete-li jen nasát přátelskou atmosféru a pozorovat zkušené surfaře krotící svá prkna v příboji, vydejte se severně od Agadiru k surfařské mekce Tamri nebo o něco klidnější Taghazout. Pokud máte více času a chuť poznat i marocké vnitrozemí, musíme doporučit rajské skalnaté údolí Paradise Valley, ve kterém se můžete v romantických říčkách a tůňkách vykoupat, anebo se vypravte spřátelit s Berbery do pohoří Vysokého Atlasu. Na závěr vaší cesty ještě nachytejte bronz na pláži Plage d’Agadir v samém centru města – možná je příliš turistická, ale z dobrého důvodu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si v Agádíru auto a vydejte se za objevováním krás Maroka. Ideální káru najdete v naší autopůjčovně, kde za půjčovné na týden zaplatíte od 2 406 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maroka

Cesty do Maroka jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Maroku“.

Náhled letenky z Prahy do Agádíru za 2 618 Kč
Maroko: Agádír z Prahy od února do dubna

Bude se hodit

Letiště Agadir (AGA)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)