Mallorca z Vídně v jarních měsících (květen & červen)
25.3.2021

Mallorca z Vídně v jarních měsících (květen & červen)

1 107

O této nabídce

Všem dobře známou a velmi oblíbenou turistickou destinací je španělský ostrov Mallorca. Tento největší z Baleárských ostrovů se vyplatí navštívit i mimo hlavní sezonu, neboť tamější přírodní krásy a příjemné klima jsou dostatečným tahákem pro výlet během jara či podzimu. Využijte proto aktuální nabídky aerolinky Ryanair, u níž naleznete letenky na trase Vídeň – Palma de Mallorca za 1 107 Kč. Pouze lehce dražší jsou pak další termíny v květnu či červnu.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. června 2021 s termínem cesty do 30. října 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Mallorca mimo sezonu jako skvělý nápad

Snad každý zná Mallorcu, tu letní dovolenkovou destinaci, lemovanou plážemi a zalitou sluncem, se všemi těmi luxusními resorty a koktejly na lehátku. Ovšem málokdo ví, jak tenhle ostrov Středozemního moře mění svou tvář, když prázdniny skončí a podzim, zima a jaro si předávají vladařské žezlo. Teploty spadnou, ale nikdy ne na příliš nízké, a na pobřežních promenádách se místo přehlídky plavek zdraví cyklisté s bruslaři a chodci. Vyhlídky z okolních kopců a skal se dostávají větší a větší oblibě, a jakpak by ne, vždyť jsou dechberoucí. S příchodem ledna pak růžově rozkvetou jemné mandlovníky a celá Mallorca se promění v zahradu plnou voňavých květin a pomerančovníků.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: duben – červen 2021
 • Příkladové termíny:
  • 26. 4. – 3. 5. za 1 107 Kč
  • 11. – 18. 5. za 1 316 Kč
  • 16. – 23. 5. za 1 499 Kč
  • 19. – 28. 5. za 1 204 Kč
  • 27. 5. – 5. 6. za 1 428 Kč
  • 4. – 11. 6. za 1 428 Kč

Podmínky pro cestování

Aktuálně je nutné se při vstupu na území Španělska (vč. Baleárských ostrovů) prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, s výjimkou dětí mladších šesti let. Před cestou je nutné vyplnit tento zdravotnický dotazník. 

Návraty do České republiky se řídí cestovatelským semaforem.  Baleárské ostrovy se nyní nachází v oranžové kategorii, což znamená povinnost vyplnit příjezdový formulář + doložit negativní antigenní test (ne starší 24 hodin) nebo PCR test (ne starší 72 hodin) před odletem. Do termínu vaší cesty se ovšem může jejich postavení několikrát změnit – doufejme, že případně jen k lepšímu.

Za účelem tranzitu na vídeňské letiště Schwechat není třeba vyplňovat žádné formuláře (resp. online registraci).

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv v na Mallorce i jeho okolí se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Rozhodně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, případně s rezervací ještě posečkat v závislosti na termínu vaší cesty.

Náhled letenky z Vídně na Mallorcu za 1 107 Kč

Mallorca z Vídně v jarních měsících (květen & červen)


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)