Levné letenky na Kypr: Pafos z Vídně na sklonku léta
17.6.2020

Levné letenky na Kypr: Pafos z Vídně na sklonku léta

531

O této nabídce

Jedna z dceřiných společností Ryanairu, aerolinka Lauda, bude definitivně pokračovat na vídeňském letišti Schwechat. Tuto skutečnost by ráda oslavila i se svými zákazníky, a tak nabízí levné letenky během letních měsíců do mnoha destinací napříč evropským kontinentem. Jednou takovou je i město Pafos ležící na západě ostrova Kypr. Letenky z Vídně na Kypr doslova za hubičku, aneb 531 Kč, jsou dostupné na mnoho termínů od konce srpna do října letošního roku. Linka bude operována 2x týdně, vždy v úterý a sobotu. Naplánovat si tedy můžete jak týdenní pobyt na ostrově či jen jeho rychlou návštěvu v podobě prodlouženého víkendu.

Proč na Kypr?

Na průniku krásné přímořské přírody a bohaté historie vznikla ideální dovolenková destinace – Kypr. Jeho pláže omývané tyrkysovým mořem lákají k vodním radovánkám, rozeklaná skaliska a strmé útesy kolem vytváří úchvatné scenérie. Nad zdobnými mozaikami města Pafos a malovanými kostelíky v pohoří Troodos vaše srdce zaplesá. Kypr je malý ostrov pod vlivem hned tří kontinentů, sousedící Řekové mu dali klidný a uvolněný přístup k životu, Turecko zas výborné jídlo. Pochutnejte si na pečeném jehněčím nebo špízu z vepřového, sépiích, zelenině s jogurtovým dipem a na lahodném grilovaném sýru halloumi. Poddejte se stylu stolování mezze. A jako dezert mandle máčené v hroznovém víně anebo moučník zalitý sirupem z karobu, tedy svatojánského chleba.

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: srpen – říjen 2020
 • Příkladové termíny:
  • 22. – 29. 8. za 531 Kč
  • 29. 8. – 5. 9. za 531 Kč
  • 5. – 12. 9. za 531 Kč
  • 19. – 22. 9. za 531 Kč
  • 3. – 6. 10. za 531 Kč
  • a mnoho dalších

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na Kypru se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna, neboť situace v cestovních ruchu může být velmi proměnlivá (byť již pevně doufáme v její stabilizaci).

Autopůjčovna

Půjčená kára vám při pobytu na Kypru určitě přijde vhod. Mrkněte se do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě…

Náhled letenky z Vídně do Pafosu za 531 Kč

Levné letenky na Kypr: Pafos z Vídně na sklonku léta

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)