WOW! Výprodej u Wizz Airu: letenky z Vídně
11.6.2020

WOW! Výprodej u Wizz Airu: letenky z Vídně

532

O této nabídce

Maďarský nízkonákladový dopravce Wizz Air si na dnešní den připravil skutečně parádní akci. V jejím rámci „nalil“ do rezervačního systému 200 000 letenek z Vídně za 9,99 € neboli 266 Kč (jednosměrná letenka). Tyto letenky jsou navíc dostupné pro všechny cestovatele, nezávisle na jejich členství ve věrnostním programu Wizz Air Discount Clubu. Jedinou drobnou kaňkou na celé akci je množství letenek za akční ceny v konkrétních termínech. Povětšinou za nejlevnější cenu ulovíte jen jednu letenku (max. pár kusů), přičemž druhá je již o několik stokorun dražší. Na druhou stranu se jedná o tak atraktivní ceny, že nákup letenek stále velmi vyplatí. Pokud tedy budete rezervovat letenky pro více osob, zamyslete se nad smysluplným rozdělením nákupu v závislosti na aktuálně dostupných cenových hladinách.

O letenky z Vídně je v této akci dle očekávání velký zájem a jednotlivé termíny doslova mizí před očima. Proto se podívejte, kam všude Wizz Air z Vídně létá. Vyberte si svou preferovanou destinaci a zkuste, zdali letenky za extra nízkou cenu budou stále dostupné. Za nejzajímavější tipy považujeme letenky do Maroka (Marrákeš – více v samostatném článku), do Gruzie, do portugalských měst (Faro, Lisabon, Porto), na Kanárské ostrovy (Tenerife), do Albánie, do Izraele (Eilat a Tel Aviv) či na řecké ostrovy (Kréta, Santorini, Zakynthos).

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec 2020 – jaro 2021
 • Příkladové termíny & destinace:
  • Albánie – Tirana: 16. – 23. 8. za 532 Kč
  • Gruzie – Kutaisi: 1. – 8. 8. za 532 Kč
  • Izrael – Tel Aviv: 7. – 14. 11. za 532 Kč
  • Portugalsko – Porto:  14. – 21. 9. za 532 Kč
   Řecko – Santorini: 6. – 10. 10. za 532 Kč

Ubytování

Ať již zamíříte kamkoliv, při hledání střechy nad hlavou se mrkněte na osvědčený Booking či Hotels.com. Zejména u cílových destinací ležících mimo Schengenský prostor raději doporučujeme bookovat ubytování s bezplatnou možností rezervace.

Náhled letenky z Vídně do Gruzie za 532 Kč

WOW! Výprodej u Wizz Airu: letenky z Vídně

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)