Bitva o Vídeň: Ryanair nebude stát v koutě
11.6.2020

Bitva o Vídeň: Ryanair nebude stát v koutě

480

O této nabídce

Bitva o Vídeň začala! Dopoledne jsme vás informovali o výprodeji letenek Wizz Airu, který nabízí jednosměrné letenky do mnoha destinací nejen v Evropě za 9,99 €. Trvalo pouze několik hodin, když se s ofenzivou vytasil i největší nízkonákladový konkurent maďarského dopravce, a to irská aerolinka Ryanair.  V její aktuální nabídce již také naleznete ultra levné jednosměrné letenky, jejichž ceny dokonce začínají na 8,99 € za směr. Vyrazit tak můžete například do portugalských měst v podobě Lisabonu či Porta, na řecké ostrovy (Korfu či Rhodos), do Španělska (Barcelona či Malaga) anebo k Černému moři do Bulharska. Zpáteční letenky z vídeňského letiště Schwechat pořídíte za parádních 480 Kč.

Opět platí, že nejlevnějších letenek je limitovaný počet. Proto s případnou rezervací příliš dlouho neváhejte, ať vám letenky doslova neuletí před nosem. Pro lepší přehled o cenách do konkrétních destinacích v jednotlivých měsících se mrkněte do tohoto kalendáře.

Pokud si naplánujete cestu o letních prázdninách, tj. v červenci a srpnu, tak se navíc vaše letenka stane flexibilní. Ryanair totiž včera oznámil zrušení poplatku za změnu letenky v rámci letních cest. 

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: červenec 2020 – leden 2021
 • Příkladové termíny & destinace:
  • Bulharsko – Burgas: 7. – 14. 8. za 480 Kč
  • Portugalsko – Lisabon: 7. – 10. 8. za 480 Kč
  • Portugalsko – Porto: 3. – 5. 8. za 480 Kč
  • Řecko – Rhodos: 2. – 9. 8. za 774 Kč
  • Řecko – Korfu: 12. – 19. 7. za 480 Kč
  • Španělsko – Malaga: 2.– 5. 8. za 480 Kč
  • Španělsko – Barcelona: 14.– 16. 8. za 480 Kč

Ubytování

Ať již zamíříte kamkoliv, při hledání střechy nad hlavou se mrkněte na osvědčený Booking či Hotels.com. Zejména u cílových destinací ležících mimo Schengenský prostor raději doporučujeme bookovat ubytování s bezplatnou možností rezervace.

Autopůjčovna

V leckteré destinaci se vám jistě bude hodit i vlastní kára. Nenechte nic náhodě a navštivte naši autopůjčovnu! Poznávání zejména řeckých ostrovů či Andalusie na jihu Španělska je totiž s vlastním auťákem daleko snazší.

Náhled letenky z Vídně do Lisabonu za 480 Kč

Bitva o Vídeň: Ryanair nebude stát v koutě

 


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)