Lyon i na prodloužené víkendy z Prahy
8.7.2020

Lyon i na prodloužené víkendy z Prahy

722

O této nabídce

Lyon sice nepatří mezi primární francouzské turistické destinace, avšak pokud milujete historii a francouzskou kuchyni, město si okamžitě zamilujete. Vydejte se z Prahy za krásami Lyonu, klidně jen na prodloužený víkend, za 722 Kč. Tuto cenu však zaplatí pouze držitelé Megavolotea klubu. Ti, co členství nevlastní, zaplatí za zpáteční letenku 829 Kč, což je pořád parádní cena. V kalendáři aerolinky Volotea se nachází spousta dostupných termínů v září a říjnu.

Proč navštívit Lyon?

Lyon je městem dvou řek, dvaceti mostů, více než deseti restaurací s Michelinskou hvězdou, městem s Bazilikou Panny Marie, připomínající slona na zádech, s Notre – Dame s vyhlídkou na celé město. Městem s domem bratří Lumiérů a filmem ještě v plenkách. Městem s muzeem hedvábí – místní chloubou. Městem, kde se lehce ztratíte ve změti úzkých tmavých uliček, co nápadně připomínají Foglarova Stínadla. Ale také městem, které vás uchvátí skvělým vínem a romantickým posezením v trávě v samotném centru během dne a milionem světel, jež pohádkově ozáří Lyon jen pár minut po setmění. Městem, které je třeba zažít na vlastní kůži!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes vyhledávač aerolinky Volotea
 • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
 • Dostupnost: září & říjen 2020
 • Termíny:
  • 4. – 7. září -> prodloužený víkend
  • 7. – 11. září
  • 11. – 14. září -> prodloužený víkend
  • 18. – 21. září -> prodloužený víkend
  • 2. – 5. říjen -> prodloužený víkend
  • 5. – 9. říjen

Ubytování

V Lyonu se můžete ubytovat například v tomto hotelu de Normandie za 840 Kč/os./noc. Další alternativou může být také tento hotel Best Western Richelieu Lyon Part-Dieu za 850 Kč/os./noc. Další nabídky střech nad hlavou najdete tradičně Hotels, Bookingu či AirBnB.

Autopůjčovna

Pokud nechcete spoléhat jen na městskou hromadnou dopravu a plánujete poznat také francouzskou krajinu, doporučujeme zapůjčit vlastní káru. Přehled všech dostupných aut naleznete klasicky v naší autopůjčovně.

Náhled zpátečních letenek z Prahy do Lyonu bez Megavolotea klubu za 829 Kč (s Megavolotea za 722 Kč)

Lyon i na prodloužené víkendy z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Volotea

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)