Megavolotea klub: vyplatí se?
2.9.2019

Megavolotea klub: vyplatí se?

Aerolinky mají rády vracející se zákazníky a proto velká spousta z nich má své věrnostní kluby. Určitě znáte Wizzair Discount Club nebo sbírání mílí u klasických aerolinek. Slyšeli jste už ale o Megavolotea klubu?

Je to věrnostní klub s ročním členským poplatkem. Členové pak získávají zlevněné letenky a další benefity, jako třeba kredit k narozeninám. To je moc hezké, ale vyplatí se to? Pokud budete Volotee věrní… 🙂 Pojďme si spolu spočítat, kolik stojí roční členství a jak veliká je úspora na letenkách. V závěru pomocí jednoduché matematiky zjistíme, komu se členství Megavolotea klubu vyplatí a komu ne.

Kolik zaplatím

Volotea má dva kluby, jsou jimi Megavolotea a Megavolotea PLUS. První varianta je levnější, ale s menšími benefity. Druhá varianta je dražší, ale benefity jsou větší. Členství Megavolotea stojí bez centu 50 € ročně, Megavolotea PLUS stojí dvojnásob. Členství koupíte spolu s letenkami a už od tohoto prvního nákupu se odečte sleva, o které si povíme více za chviličku. Pozor, členství se každý rok automaticky prodlužuje. Pokud o to nestojíte, nezapomeňte si vypnout automatické prodlužování v nastavení! 

Kolik ušetřím

Největší výhodou jsou zlevněné letenky. S Megavolotea ušetříte 10 € za každý jeden let (čili 20 € za zpátečku) a s Megavolotea PLUS dokonce 15 € za jeden let (30 € za zpátečku). Slevu získáte nejen vy, ale i spolucestovatelé. S Megavolotea to jsou až 4 osoby a s Megavolotea PLUS je počet lidí neomezený. Kromě toho dostanete narozeninový dárek, a to kredit 20 € pro členy Megavolotea a 35 € pro členy Megavolotea PLUS. Kredit použijete na koupi letenky. Díky super akcím a nízkým cenám letenek si můžete udělat narozeninový eurotrip třeba úplně zadarmo! Dále získáte benefity v podobě slevy na odbavené zavazadlo a výběr sedadla, členové Megavolotea PLUS navíc mají priority boarding zdarma u všech letů.

Sumasumárum

Jakmile ušetřená částka převýší členský poplatek, členství se vyplatí. Pokud jeden člověk letí s Voloteou dvakrát ročně zpátečku a na jeden z letů využije svůj narozeninový kredit, s Megavoloteou ušetří 60 €. Takže se členství vyplatí. Pokud pár anebo dva kamarádi letí s Voloteou dvakrát ročně zpátečku a na jeden z letů využijí narozeninový kredit, s Megavoloteou PLUS ušetří 155 €. Takže se členství vyplatí. Pokud parta čtyř kamarádů letí s Voloteou jednu jedinou zpátečku, s Megavoloteou PLUS ušetří 120 €. Takže se členství vyplatí.

Ještě jeden malý tip. Volotea často mívá eurové akce, kdy s Megavolotea dosáhnete na ceny 1 € za let. Vážně! I kdybyste náhodou nemohli letět, takhle výhodné letenky můžete koupit alespoň pro kamarády. Abyste použili svou členskou slevu pro kamarády, musíte zakoupit letenku jak pro ně, tak pro sebe. Vy přitom ale zůstanete doma a oni za euro poletí sami. Kde se o takových akcích dozvíte? No přece u nás.

A kam Volotea vlastně létá a jak se nám líbí jejich letadla a letušky? Mrkněte na náš článek o aerolince Volotea.

A jaké máte s Voloteou zkušenosti vy? Pochlubte se v naší diskuzi. 🙂

Máš aktuálnější informace nebo chceš text doplnit?

Navrhni úpravu textu
Poslední aktualizace: 23. 10. 2020
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)