Lotyšsko: z Prahy do Rigy na prodloužené víkendy
9.9.2021

Lotyšsko: z Prahy do Rigy na prodloužené víkendy

518

O této nabídce

Pěkným tipem na podzimní výlet je rozhodně lotyšská Riga. Díky levným letenkám z nabídky aerolinky Ryanair si do Lotyšska můžete zaletět např. na prodloužené víkendy. Z našeho pohledu vychází lépe kombinace od čtvrtka do soboty (3 dny a 2 noci), ale alternativně můžete zvolit i pobyt od soboty do úterý (reálně 2 dny – vzhledem k časům letů – a 3 noci). Nejlevnější letenky z Prahy do Rigy pořídíte v říjnových termínech za 518 Kč. K zahození ale rozhodně nebudou ani zářijové letenky za cca dvojnásobnou cenu. K výletu do Rigy lze využít také některý z podzimních státních svátků a ušetřit tak jeden den dovolené…

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Lotyšska musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG test ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 180 dnech).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Lotyšska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Rize.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Lotyšsko je aktuálně zařazeno do oranžové kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Náhled letenky z Prahy do Rigy za 518 Kč

Lotyšsko: z Prahy do Rigy na prodloužené víkendy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)