LM zájezdy z Prahy na Tenerife – 4* hotely s all inclusive
30.8.2023

LM zájezdy z Prahy na Tenerife – 4* hotely s all inclusive

10 990

O této nabídce

To je zase ráno! Pošmourné počasí, kapky deště klepající na parapet. Komu by se chtělo z pod peřiny. Máme pro vás však nápad! Ještě než oblečete bundu a vyrazíte z domu, mrkněte se do nabídky last minute zájezdů od cestovní kanceláře Čedok a nalaďte se na lepší vlnu! Již zítra v poledne se totiž můžete vypravit za slunečními paprsky na Kanárské ostrovy. Balíček obsahující týdenní pobyt na Tenerife ve 3* nebo 4* hotelech se stravováním formou all inclusive totiž ve výprodeji pořídíte za skvělé ceny od 10 990 Kč. Odlet i přílet je alokován do Prahy (PRG), odkud na Tenerife (TFS) poletíte přímým letem s českou aerolinkou Smartwings.

Uteč deštivým dnům na Tenerife

Válendo na pláži? Jo, ale Tenerife toho nabízí mnohem víc! Ač koupačka v kanárských vodách je skvělá, byla by velká škoda zůstat jen u ní. Vyjeďte lanovkou na Mount Teide a pokochejte se sopečnou krajinou z výšky. Až vás zamrazí po zádech! Vydejte se na výlet zvlněnou scenérií severu, sedněte na loďku a nechte se dovézt až ke gigantickým útesům Los Gigantes. Odpočiňte si se sklenkou červeného vína v ruce a s chutí tapas v rustikálním stylu. Navštivte jeden z mnoha zábavních parků, které Tenerife nabízí, thajsky laděný Siam Park je tím nejnovějším a zaslouženě si získal velikou oblibu u dětí i dospělých.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač nebo přímo na webu CK Čedok
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád:
  • 31. 8. -> Praha – Tenerife -> 12:00 – 16:15
  • 7. 9. -> Tenerife – Praha -> 17:05 – 23:05
 • Hotely:
  • 3* Hotel Blue Sea Callao Garden za 10 990 Kč (all inclusive)
  • 4* Hotel Blue Sea Lagos de Cesar za 10 990 Kč (all inclusive)
  • 4* Hotel Blue Sea Puerto Resort za 11 990 Kč (all inclusive)
  • 4* Hotel Blue Sea Costa Jardin & Spa za 12 490 Kč (all inclusive)

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Cestování do Španělska je „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled zájezdu z Prahy na Tenerife za 10 990 Kč

LM zájezdy z Prahy na Tenerife – 4* hotely s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Tenerife Jih (TFS)

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)