LM zájezdy z Prahy do Dominikány – 5* hotely s all inclusive
28.10.2022

LM zájezdy z Prahy do Dominikány – 5* hotely s all inclusive

19 990

O této nabídce

Zimní sezona pomalu klepe na dveře a cestovní kancelář Čedok nezahálí! Nabídka zájezdů do exotických destinací zahrnutých slunečními paprsky je letos skutečně pestrá: již zítra můžete odletět na Madagaskar za 20 990 Kč, v pondělí potom do Ománu za 17 990 Kč nebo také do Dominikány! A právě s tipem na last minute zájezdy z Prahy do Dominikánské republiky přicházíme dnes! Nabídka 5* resortů poblíž vyhlášeného letoviska Punta Cana je bohatá a ceny týdenního pobytu s all inclusive začínají na parádní cenovce 19 990 Kč.

Zájezd kromě ubytování a stravy zahrnuje také dopravu přímým letech z Prahy (lety jsou operovány polským národním dopravcem LOT Airlines), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Podmínky pro cestování

Cesta do Dominikánské republiky

Za účelem cestování do Dominikánské republiky není třeba žádných dokladů bezinfekčnosti. Postačí vám vyplněný formulář. Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Dominikánské republice“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 5 kg
 • Letový řád: 
  • 31. 10. -> Praha – Punta Cana -> 09:05 – 14:45
  • 7. 11. -> Punta Cana – Praha -> 16:45 – 07:25 (+1)
 • Hotely:
  • 5* Hotel Grand Sirenis Punta Cana Resort & Aquagames za 19 990 Kč (all inclusive)
  • 5* Hotel Impressibe Resort & Spa za 19 990 Kč (all inclusive)
  • 5* Hotel Lopesan Costa Baváro Resort, Spa & Casino za 21 990 Kč (all inclusive)
  • 5* Hotel Serenade Punta Cana Beach & Spa Resort za 21 990 Kč (all inclusive)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na dovolenou do Dominikány

Hledáte tu exotiku z pohlednic, z až kýčovitě přenádherných scenérií, se zlatavými plážemi zdobenými červenými hvězdicemi, s kokosovými palmami naklánějícími se nad tyrkysovou hladinu moře? Punta Cana je krásnější než z pohlednic. Moře šumí a z palem se vám do rukou odevzdává slaďoučké ovoce, příroda je nedotčená, taková, jakou jí Bůh vytvořil. Písek pláží je tak měkoučký a hebký, vnímejte Punta Canu všemi smysly. Nebem poletují barevní papoušci a vzduch voní čerstvě praženou kávou a sametově jemnou čokoládou, chuť je naprosto nepopsatelná. Poznejte ráj na zemi.

Náhled zájezdu z Prahy do Dominikánské republiky za 19 990 Kč

LM zájezdy z Prahy do Dominikány – 5* hotely s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)