LM zájezdy z Prahy na Madagaskar do 4* hotelu s all inclusive
27.10.2022

LM zájezdy z Prahy na Madagaskar do 4* hotelu s all inclusive

24 990

O této nabídce

Odlet dalšího charterového speciálu cestovní kanceláře Čedok směrem na Madagaskar se blíží mílovými kroky. Na exotický ostrov ležící ve vodách Indického oceánu východně od afrických břehů se můžete zaletět již tuto sobotu. Last minute zájezdy z Prahy na ostrov Nosy Be začínají na 24 990 Kč – na místě vás čeká týdenní pobyt ve 4* hotelu a forma stravování all inclusive. Kromě hotelu Orangea Beach Resort jsou k dispozici samozřejmě i kapacity v dalších ubytovacích zařízeních.

Zájezdy kromě ubytování a stravy zahrnují také dopravu přímým letech z Prahy (lety jsou operovány Boeingem 787-9 Dreamliner italské aerolinky Neos Air), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Podmínky pro cestování

Cesta na Madagaskar

Madagaskar zrušil kompletní „COVID byrokracii“ pro přijíždějící cestovatele již 11. srpna. Jedinou podmínkou pro vstup je nově zlevněné turistické vízum za 10 €, o nějž zažádáte po příletu na letišti.

Více informací, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Madagaskaru“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

 • Rezervujte: přes tento vyhledávač
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád: 
  • 29. 10. -> Praha – Madagaskar (Nosy Be) -> 20:45 – 07:15 (+1)
  • 6. 11. -> Madagaskar (Nosy Be) – Praha -> 09:15 – 17:40
 • Hotely:
  • 4* Hotel Orangea Beach Resort za 24 990 Kč (s all inclusive)
  • 4* Hotel Royal Beach za 27 980 Kč (s all inclusive)
  • 4* Hotel Vanilla & Spa za 27 990 Kč (s all inclusive)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za zážitky na Madagaskar

Domov lemurů a půda baobabů čeká na spásu kdesi v Indickém oceánu. Neprostupné pralesy, zpěv pestrobarevných ptáků a kuňkání exotických žab se možná brzy promění v pouhou vzpomínku. Ale právě peníze z turismu by chudému Madagaskaru mohly pomoci postavit se zase na nohy, tak podpořte tenhle přírodní ráj a vydejte se za krásnými procházkami zvlněnou krajinou, vulkanickými masívy a posledními záblesky bohatě obydlených deštných lesů. Několikrát do roka jsou přilehlé vody poctěny návštěvou dechberoucích keporkaků a národní parky jako Tsingy de Bemaraha Strict nebo divoký Isalo vám otevřou nesmírně úchvatné výhledy do kraje tohohle jedinečného ostrova.

Náhled zájezdu z Prahy na Madagaskar za 24 990 Kč

LM zájezdy z Prahy na Madagaskar do 4* hotelu s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Neos Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)