LM zájezd z Prahy do Ománu s all inclusive
26.10.2022

LM zájezd z Prahy do Ománu s all inclusive

17 990

O této nabídce

Cestovní kancelář Čedok pokračuje v expanzi do zajímavých destinací – v pondělí vypravila první charterový let do ománského hlavního města, Muscatu. A druhý zájezdový turnus se může týkat i vás! V aktuální nabídce nejstarší české cestovní kanceláře pořídíte last minute zájezd z Prahy do Ománu za 17 990 Kč. Na místě, pobřeží Ománského zálivu (cca 90 km západně od Muscatu), vás čeká týdenní pobyt ve 4* hotelu Barceló Mussanahr Resort  a forma stravování all-inclusive. Samotný hotel má i velmi hezké recenze.

Zájezd kromě ubytování a stravy zahrnují také dopravu přímým letech z Prahy (lety jsou operovány Boeingem 737 MAX 8 tuzemské aerolinky Smartwings), transfer na místě a služby česky mluvícího delegáta.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ománu

Cestování do Ománu již nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Turistické vízum obdržíte zdarma na letišti po příletu. Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus v Ománu“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přes tento vyhledavač zájezdů nebo přímo na stránkách CK Čedok
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
  • Letový řád: 
    • 31. 10. -> Praha – Muscat -> 08:00 – 17:15
    • 7. 11. -> Muscat – Praha -> 18:05 – 22:15
  • Hotel:
    • 4* Hotel Barceló Mussanah Resort za 17 990 Kč (s all inclusive)

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Za zážitky do Ománu

Omán je pouští, ale i oázou. Nekonečné oranžové písky, duny a karavany velbloudů střídá zeleň a banánové plantáže. Na obzoru se zdvihají skaliska a země praská, vytvářejíc úchvatné kaňony. S trochou štěstí můžete potkat divoké přímorožce a elegantní gazely. Jak je krásná ománská příroda, tak nádherná jsou i města a jejich obyvatelé. Nenajdete tu věžáky ani skleněné budovy, jen vřelost beduínů a arabskou tradici. Ulice voní kadidlem a ženy nosí barevné šaty. Zavítejte do přístavního Maskatu pro slaďoučké datle a šperky z perleti. Ubytujte se v jednom z luxusních resortů a nechte se rozmazlovat, Omán si vás získá.

Náhled zájezdu z Prahy do Ománu za 17 990 Kč

LM zájezd z Prahy do Ománu s all inclusive


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)