LM zájezdy z Ostravy na Krétu: přes státní svátky do Chanie
2.7.2024

LM zájezdy z Ostravy na Krétu: přes státní svátky do Chanie

6 990

O této nabídce

Nemáš ještě plány na státní svátky v záběru tohoto týdne? Odleť na řecký ostrov Kréta. V nabídce cestovní kanceláře Čedok na tebe čeká výprodej zájezdů do řecké Chanie ležící v západní části bájné Kréty. Balíček obsahující zpáteční letenky a ubytování v 3* apartmánech Studia Sofia vlastněných českým majitelem tě vyjde na skvělou cenu 6 990 Kč. Absence stravy v základním balíčku (pochopitelná vzhledem k celkové ceně zájezdu) ti navíc dává naprostou svobodu v poznávání ostrova – půjčíš si auto a každý den si můžeš připravit zcela vlastní program. Náročnější turisté si v daném termínu od 3. do 11. července mohou případně vybrat pobyt v luxusnějších 4* nebo 5* hotelech s all inclusive.

Zpáteční letenky z Ostravy (OSR) do Chanie (CHQ), v jejichž ceně máš i odbavené zavazadlo, zajistí domácí aerolinka Smartwings. Balíček tradičně zahrnuje také transfery mezi letištěm a hotelem, i služby delegáta.

Zájezdy na Krétu

 • Rezervuj: přímo PŘES STRÁNKY CESTOVNÍ KANCELÁŘE
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 23 kg + klasický příručák á 8 kg
 • Letový řád:
  • 3. 7. -> Ostrava – Chania -> 19:35 – 23:30
  • 11. 7. -> Chania – Ostrava -> 00:20 – 01:55
 • Hotel:
  • 3* Hotel Studia Sofia za 6 990 Kč (bez stravy)
  • 4* Hotel Sirios Village za 16 990 Kč (all inclusive)
  • 5* Hotel Hydramis Palace Beach Resort za 21 990 Kč (all inclusive)

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný  průvodce parkováním na letišti Ostrava.

Zaleťsi na Krétu

Kréta je ostrovem, jenž beze zbytku uspokojí tvého cestovatelského ducha! Plážemi Falassarna, Balos, Elafonissi s bílým pískem a azurovým mořem. Slavnými minojskými paláci Knóssos, Faistos, Kató Zakros, s dotykem dávné historie. Nádhernými kaňony Samaria, Kampos, Kilada tou Nekron jako stvořenými pro lehký treking a odpočinek pod platany. Jeskyní, kde se narodil sám Zeus! Pevností Kules v Heraklionu, slavnými trhy v Rethymnu, kostelem San Salvador v Chanii. Chochlí buburistí – pečenými šneky s cibulí a rajčatovou omáčkou, salátem z jiker mořských ježků nebo kuneláki – králíkem, který se tu upravuje na tisíce způsobů! Nespočet zážitků na jediném ostrově – přesně taková je Kréta!

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás a rozličných zákoutí ostrova Kréta bude každopádně vlastní kára. Mrkni se do naší autopůjčovny a udělej si přehled o dostupných vozech. V termínech na začátku sezony můžeš kalkulovat s týdenní cenou pronájmu kolem 7 000 Kč.

Náhled zájezdu z Ostravy na Krétu za 6 990 Kč

LM zájezdy z Ostravy na Krétu: přes státní svátky do Chanie


Bude se hodit

Letiště Chania (CHQ)

Letiště Ostrava (OSR)

Smartwings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)