Listopadové letenky z Vídně na Island
23.9.2021

Listopadové letenky z Vídně na Island

760

O této nabídce

K moři už vás to letos netáhne, ale rádi byste nějaký výlet po Evropě ještě podnikli? Pak upřete své zraky na sever evropského kontinentu, kde se nachází „ostrov ohně a ledu“ – Island. Nejlevnější letenky na Island tradičně ulovíte v rezervačním systému maďarské nízkonákladové aerolinky Wizz Air, přičemž odlety jsou tentokráte alokovány do rakouské metropole. Zpáteční letenky z Vídně na Island pořídíte v listopadových termínech od 760 Kč.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

V případě cesty na Island musíte aktuálně před jejím zahájením vyplnit tuto registraci, předložit negativní test (PCR nebo AG ne starší 72 hodin) a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Více informací o cestování na Island naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Oslu nebo na příslušném islandském portále.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Island je momentálně zařazen do oranžové kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář.

Zimní Island

Proč jet na Island v zimě? Těch důvodů je několik. Kdo by nechtěl vidět zasněženou islandskou krajinu, zmrzlé vodopády a jezera, aktivní sopky vyčnívající z bílé peřiny, sopečné pouště zasypané sněhovým popraškem a v neposlední řadě – polární záři! Vedle Norska je Island další perfektní lokalitou na pozorování Aurory Borealis. A nebojte, počasí v zimě zde není tak strašné, jak by si každý díky poloze ostrova představoval. Jen určitě nezapomeňte na kulichy a rukavice!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku ve vašich termínech. V tom příkladovém vyjde pronájem malého vozu na cca 1 000 Kč /den, větší auták typu SUV (v listopadu už doporučujeme spíše ten) potom na cca 1 600 Kč /den.

Náhled letenky z Vídně na Island za 760 Kč

Listopadové letenky z Vídně na Island


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)