Levné zimní letenky na Azurové pobřeží: do Nice z Vídně
5.12.2023

Levné zimní letenky na Azurové pobřeží: do Nice z Vídně

486

O této nabídce

Malebná města vonící čerstvými croissanty? Najdete je na Azurovém pobřeží. Do Nice si levně zaletíte z Vídně na křídlech Wizz Airu. Zpáteční letenky totiž pořídíte za 486 Kč na mnoho termínů během ledna a února – třeba i na prodloužené víkendy. Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Vydejte se na jih Francie například v termínu od 19. do 22. ledna.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte od 727 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo o 10 kg vás vyjde od 778 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a prozkoumejte to nejlepší, co jih Francie nabízí. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 594 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Francie

Do Francie se podíváte již zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Francii“.

Náhled letenky z Vídně do Nice za 486 Kč
Levné zimní letenky na Azurové pobřeží: do Nice z Vídně

Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)