Levné zářijové letenky do Irska: Dublin z Prahy
13.8.2021

Levné zářijové letenky do Irska: Dublin z Prahy

718

O této nabídce

V rezervačním systému irského nízkonákladového dopravce Ryanair se objevily parádní letenky do Dublinu. Levné letenky do Irska neboli domoviny aerolinky pořídíte na mnoho zářijových termínů, přičemž ceny letenek z Prahy do Dublinu začínají na 718 Kč (viz příkladový termín od 9. do 16. září). V případě odletů z Prahy vychází nejlevněji čtvrteční rotace, zatímco v případě cesty z Dublinu se k nim přidávají i lety v pondělí. Díky tomu si můžete výlet do Irska naplánovat i na některý z prodloužených víkendů.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Irska musíte před jejím zahájením vyplnit tento příjezdový formulář a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • PCR test (provedený výtěrem) ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Výjimku mají děti mladší 11 let. Děti ve věku 12 – 17 let, které nejsou očkované, musí doložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin). Více informací o cestách do Irska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Dublinu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Irsko je momentálně zařazeno do červené kategorie.

Vyrazte do Irska

Štědré Irsko dalo světu chuť opojné whiskey a černého piva, další poklady ale tahle nádherná země ukrývá na vlastní půdě. Majestátní útesy tam lemují rozeklané pobřeží a mezi věčně zelenými vrchy a planinami sedí křišťálová jezera. Přehlídce kopců kraluje pohoří Wicklow natolik úchvatné, že je často nazýváno irskými zahradami. Tak se vydejte poznávat dechberoucí krajinu i romantické zříceniny připomínající dávnou minulost. Středověké město Galway je protkáno malebnými uličkami a Dublin zase hraje chytlavou muzikou. V belfastské loděnici byl postaven samotný Titanik, dneska tam najdete jeho muzeum.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Dublinu nebo kdekoliv  jinde na území Irska se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání krás Irska bude jistě vlastní automobil. Mrkněte se do naší autopůjčovny na nabídku dostupných vozů v termínu vaší plánované cesty a nenechte nic náhodě. Ceny pronájmů se během září pohybují kolem 900 Kč/den.


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)