Levné prosincové letenky na Kypr (vč. Vánoc)
9.12.2021

Levné prosincové letenky na Kypr (vč. Vánoc)

407

O této nabídce

Levné letenky v závěru letošního roku pořídíte také na Kypr. Zpáteční letenky z Vídně do Pafosu ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za skvělou cenu 407 Kč. Zaletět si na tento středomořský ostrov doslova za pár stovek můžete v mnoha termínech po čas druhé poloviny prosince. A to včetně různě dlouhých termínů přes vánoční svátky. Létá se 3× týdně (čtvrtek, pátek a neděle), stačí si tedy jen vybrat nejvhodnější datum a hurá za slunečními paprsky.

Podmínky pro cestování

Cesta na Kypr

Před cestou na Kypr je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Nově jsou potom testováni všichni přijíždějící cestovatelé přímo na letišti. Vzhledem k opatřením na místě (viz níže) ale důrazně doporučujeme cestovat s očkovacím certifikátem. Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Kypru“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Kypr momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem během poznávání Kypru bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během podzimních měsíců můžete počítat s cenami pronájmu kolem okolo 400 Kč/den.

Náhled letenky z Vídně do Pafosu za 407 Kč

Levné prosincové letenky na Kypr (vč. Vánoc)


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)