Levné letenky z Vídně na Maltu v mnoha jarních termínech
21.2.2022

Levné letenky z Vídně na Maltu v mnoha jarních termínech

631

O této nabídce

Levné letenky na středomořský ostrov Malta ulovíte v rezervačních systémech nízkonákladových aerolinek Ryanair a Wizz Air. Pestřejší nabídku naleznete u irského dopravce, který bude na lince během jarních termínů operovat rovnou 3× týdně (úterý, čtvrtek, sobota). Další výhodou je dostupnost levných letenek pro naprosto všechny cestovatele, zatímco u Wizz Airu jsou často ty nejlevnější k mání pouze pro členy Wizz Air Discount Clubu. Termínů je dostupné skutečně velké množství, přičemž nejlevnější letenky z Vídně na Maltu pořídíte za 631 Kč (prodloužený víkend od 5. do 8. května). Ve většině dalších případů (viz termíny níže) se ceny zpátečních letenek pohybují kolem jedné tisícikoruny, což je samozřejmě krásná cena.

Podmínky pro cestování

Cesta na Maltu

Pro cestování na Maltu je nutné disponovat dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Maltě“.

Návrat domů

Podmínky návratu do České republiky se nově řídí těmito pravidly.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Ideálním parťákem v poznávání Malty bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během jarních měsíců jsou již ceny pronájmů vozů o dost příznivější ve srovnání s hlavní letní sezonou. V příkladovém termínu na prodloužený víkend vás pronájem malého auťáku vyjde na cca 15 stovek. V případě týdenního pobytu počítejte s částkou do 3 tisíc Kč.

Náhled letenky z Vídně na Maltu za 631 Kč

Levné letenky z Vídně na Maltu v mnoha jarních termínech


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)