Levné letenky z Prahy na Mallorcu během října
16.9.2021

Levné letenky z Prahy na Mallorcu během října

990

O této nabídce

Přímé spojení z Prahy na Mallorcu je v rezervačním systému aerolinky Ryanair vypsané pouze do konce letního letového řádu, tj. do závěru října. Využijte možnosti, jak si prodloužit letošní léto, a zaleťte si na Mallorcu. Říjnové letenky z Prahy pořídíte za sympatickou cenu 991 Kč.  V cenové hladině kolem tisícovky si můžete vybírat celkem ze třech termínů. Teplota Středozemního moře vás od koupačky odrazovat nebude a slunečních paprsků si také užijete dosyta.

Podmínky pro cestování

Podmínky pro cestování do Španělska (vč. Baleárských ostrovů) se poměrně turbulentně mění na týdenní bázi. Praha (potažmo celá Česká republika) momentálně nespadá mezi rizikové oblasti a není proto nutné dokládat před cestou svou bezinfekčnost. To se ale může snadno změnit k „horšímu“, na což je třeba pamatovat. Každopádně bude před cestou nutné vyplnit tento zdravotnický formulář. Přehled vstupních podmínek do Španělska pro vás pravidelně aktualizujeme na této stránce. Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pak pravidelně (v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Baleárské ostrovy jsou nyní zařazeny do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit min. AG test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás Mallorcy bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Týdenní pronájem malého vozu vás vyjde na cca 3,5 tisíce Kč.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Náhled letenky z Prahy na Mallorcu za 991 Kč

Levné letenky z Prahy na Mallorcu během října


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)