Levné letenky na Zanzibar z Berlína a Vídně
28.9.2021

Levné letenky na Zanzibar z Berlína a Vídně

9 755

O této nabídce

Pomalu nevíme, které tipy na lákavé letenky z dílny nizozemské aerolinky KLM máme inzerovat dříve. Včera jsme vás upozorňovali na parádní letenky s cílem na karibském souostroví Trinidad a Tobago za 9 705 Kč, dnes budeme pokračovat a zacílíme na levné letenky na Zanzibar. Zpáteční letenky z Berlína nebo Vídně na exotický ostrov Zanzibar začínají na 9 755 Kč (v případě odletu z německé metropole, v případě odletů z Rakouska si několik stokorun připlatíte). Základní tarif „Light“ navíc v tomto případě obsahuje také odbavené zavazadlo v ceně!

Letecká společnost KLM umožňuje provést změnu nebo zrušení letenek zdarma. V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit (platí pouze pro lety plánované do března 2022), přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

PS: Neláká-li vás vyloženě koupačka na Zanzibaru, můžete vyrazit i do severní Tanzanie. Qatar Airways nabízí prima letenky ke Kilimandžáru za 11 441 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Tanzanie

Všichni cestovatelé (vč. těch očkovaných) musí předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin před příletem do Tanzanie) a vyplněný příjezdový formulář. Po příletu do Tanzanie jsou také všichni přijíždějící podrobeni antigennímu testu za poplatek 10 USD. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Nairobi.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Tanzanie, stejně jako většina mimoevropských destinací, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

PS: V případě návratu do Německa nezapomeňte sledovat aktuální kategorizaci zemí vydávanou Institutem Roberta Kocha. Aktuálně byste pro cestu ze Zanzibaru do Německa potřebovali vyplnit příjezdový formulář a doložit doklad o dokončené vakcinaci (min. 2 týdny po druhé dávce).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zanzibar je dobrá volba

Zanzibar je rájem na zemi. Žárem tropů se táhnou sněhobílé pláže, pod hladinou tyrkysového moře je konturuje pestrý pás korálů. Idylické laguny se s odlivem stávají plytkými jezírky slané vody, vzduchem voní romantika. Indický oceán se hemží životem a láká potápěče k prozkoumání. Ze stromu na strom skáčou přátelské, ale občas i pěkně drzé opice. Sladký nektar květů sají barevní motýli a když se nebe zbarví dorůžova při západu slunce, siluety hřbetních ploutví delfínů hrají na obzoru stínové divadlo. Kýč? Možná. Ale rozhodně stojí za to!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína na Zanzibar za 9 755 Kč

Levné letenky na Zanzibar z Berlína a Vídně


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Vídeň (VIE)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)