Do Tanzanie na safari: Kilimandžáro z Vídně s Qatar Airways
13.9.2021

Do Tanzanie na safari: Kilimandžáro z Vídně s Qatar Airways

11 244

O této nabídce

Není to tak dávno, co jsme vám přinesli tip týkající se parádních letenek s Qatar Airways z Prahy na Maledivy. Dnes z rezervačního systému této prémiové aerolinky vylovíme další hezkou nabídku. Tentokráte se jedná o letenky s odletem z Vídně a cílem v severní Tanzanii na letišti Kilimandžáro. Právě toto letiště nacházející se nedaleko města Arusha je doslova branou do okolních národních parků. Do Tanzanie na safari si můžete zaletět z Vídně za skvělou cenu 11 244 Kč – a to například v termínu od 6. do 17. října >> REZERVUJ ZDE.

Vybírat můžete z velkého množství termínů od října letošního roku až do jara roku nadcházejícího. Přehledně sesumírované je naleznete v našem kalendáři. Základní tarif navíc obsahuje hned 2 ks odbavených zavazadel – celkem tedy až 46 kg k odbavení. Routing pak zahrnuje jeden příjemný přestup na moderním letišti v katarském Dauhá (DOH) v rámci obou směrů.

Podmínky pro cestování

Cesta do Tanzanie

Všichni cestovatelé (vč. těch očkovaných) musí předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin před příletem do Tanzanie) a vyplněný příjezdový formulář. Po příletu do Tanzanie jsou také všichni přijíždějící podrobeni antigennímu testu za poplatek 10 USD. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Nairobi.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Tanzanie, stejně jako všechny mimoevropské destinace, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Proč do Tanzanie na safari?

Za krásami černého kontinentu, za nespoutanou přírodou, za vysokými fíkovníky, vznešenými žirafami, za vší tou dechberoucí nádherou. Objevte Tanzanii a nasbírejte všechny z velké pětky – slona, nosorožce, buvola, lva a levharta skvrnitého, kochejte se jejich střety i symbiózou. Národním parkem Serengeti každoročně táhne nekončící stádo pakoňů, vířící zeminu dusotem kopyt. Jezero Manyara je napajedlem tvorstva ze širého okolí, národní park Ngorongoro sdružuje zvířata v obřím kráteru vyhaslého vulkánu. V oblasti Tarangire rostou bájné baobaby a deštnými lesy v Gombe se ozývá volání šimpanzů. Tohle je Afrika.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Kilimandžára za 11 244 Kč

Do Tanzanie na safari: Kilimandžáro z Vídně s Qatar Airways


Bude se hodit

Letiště Dauhá (DOH)

Letiště Vídeň (VIE)

Qatar Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)