Karibik: Trinidad a Tobago z Berlína, Mnichova nebo Vídně
27.9.2021

Karibik: Trinidad a Tobago z Berlína, Mnichova nebo Vídně

9 705

O této nabídce

Láká-li vás podzimní nebo zimní dovolená v teplých krajích, zkuste se zaměřit na oblast Karibiku a tamější souostroví Trinidad a Tobago. V rezervačním systému nizozemské aerolinky KLM jsme pro vás ulovili atraktivní letenky do Port of Spain neboli hlavního města celého souostroví. Odlétat můžete z Berlína, Mnichova nebo Vídně a ceny zpátečních letenek na Trinidad a Tobago začínají na 9 705 Kč (viz příkladový termín).

Základní tarif „Light“ sice obsahuje pouze příruční zavazadlo, ale s ním výlet do Karibiku hravě zvládnete. Termínů je dostatek a  jsou dostupné od října letošního roku až do března nadcházejícího (jedinou výjimkou je období kolem Vánoc, kdy má tarif výluku). Tradičně je naleznete sesumírovány v našich kalendářích níže.

Náš tip: Zaleťte si na Trinidad a Tobago přes vánoční svátky – z Vídně od 16. do 30. prosince 2021 >> REZERVUJ ZDE

Letecká společnost KLM umožňuje provést změnu nebo zrušení letenek zdarma. V případě změny vám bude účtován pouze případný rozdíl v ceně mezi původní a novou letenkou. Letenku také můžete zrušit (platí pouze pro lety plánované do března 2022), přičemž vám bude vystaven voucher v její hodnotě s platností 1 rok. Dle našich zkušeností  lze tento voucher později vyrefundovat.

Podmínky pro cestování

Cesta do Karibiku

Hranice Trinidadu a Tobaga se cestovatelům otevřely v druhé polovině července. Disponovat dokončeným vakcinačním schématem (min. 2 týdny po poslední dávce) je před cestou nutnost. Dále musí všichni cestovatelé předložit negativní PCR test (ne starší 72 hodin) a vyplnit příjezdový protokol ve formě tzv. „TTravel Passu“. Více informací naleznete na oficiálním turistickém webu Trinidadu.

Cestování mezi ostrovy

Dopravní spojení mezi Trinidadem a Tobagem je stále v provozu. Carribean Airlines provozují až 3 lety denně a využít lze také služeb trajektů, které ovšem mají poníženou kapacitu. Mezi ostrovy jezdí lodě společností APT James, T&T Spirit a Galleons Passage.

Návrat do Evropy

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Trinidad a Tobago, stejně jako většina mimoevropských destinací, spadá do tmavě červené kategorie zemí. Pokud máte dokončené očkování nebo doklad o prodělané nemoci, stačí pro návrat do ČR vyplnit příjezdový formulář.

PS: V případě návratu do Německa nezapomeňte sledovat aktuální kategorizaci zemí vydávanou Institutem Roberta Kocha. Aktuálně byste pro cestu z Trinidadu do Německa potřebovali vyplnit příjezdový formulář a doložit doklad o dokončené vakcinaci (min. 2 týdny po druhé dávce).

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hurá do Karibiku na souostroví na T&T

Trinidad a Tobago? Karibský ráj! Dvojice sluncem zalitých ostrovů u Jižní Ameriky láká na svůj koktejl džungle a idylických pláží. Trinidad je zvlněný ostrov porostlý mangrovníky a obývaný fascinující faunou a Tobago zas dovolenková destinace, jakou byste od Karibiku čekali, jen ještě o něco hezčí. Relaxujte, rozmazlujte se, užívejte si koupání a pláží, ale nezapomeňte si dopřát i pořádnou dávku dobrodružství. Tato destinace nabízí úžasné možnosti potápění a také výprav k vodopádům a do přírodních rezervací. Pozorujte ohňově zbarvené peří ibise rudého a mořské želvy kladoucí vajíčka v zálivu Grande Rivière. Po západu slunce na vás čeká šílený noční život pulzující zábavou a skvělými karibskými drinky!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste z návštěvy ostrova Trinidad resp. Tobaga vytěžili maximum, určitě se vyplatí disponovat pomocníkem ve formě vlastního auťáku. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě… jen mějte na paměti, že se na obou ostrovech řídí vlevo!

Náhled letenky z Berlína do Port of Spain za 9 705 Kč

Karibik: Trinidad a Tobago z Berlína, Mnichova nebo Vídně


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)