Levné letenky na španělský ostrov Ibiza z Vídně
3.8.2021

Levné letenky na španělský ostrov Ibiza z Vídně

866

O této nabídce

Největší klasickou z Baleárských ostrovů je samozřejmě Mallorca. Neméně atraktivní jsou ale i sousední ostrovy jako např. Ibiza. Levné letenky na nejzápadněji (a zároveň nejblíže ke španělské pevnině) položený z Baleárských ostrovů, Ibizu, ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair. Zpáteční letenky z Vídně na Ibizu za 866 Kč! Během devátého kalendářního měsíce, září, si můžete vybírat z dostatečného množství laciných termínů (linka je dopravcem operována 4× týdně – pondělí, středa, pátek a neděle). Jen o trochu dráže pak vyjdou letenky na termín v závěru srpna.

Podmínky pro cestování

Podmínky pro cestování do Španělska (vč. Baleárských ostrovů) se poměrně turbulentně mění na týdenní bázi. Vídeň, odkud poletíte, momentálně spadá mezi rizikové oblasti a platí proto povinnost předložit negativní test / doklad o dokončeném očkování / doklad o prodělané nemoci. To je ale může snadno změnit k lepšímu. Každopádně bude před cestou nutné vyplnit tento zdravotnický formulář. Přehled vstupních podmínek do Španělska pro vás pravidelně aktualizujeme na této stránce. Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pak pravidelně (v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Baleárské ostrovy jsou nyní zařazeny do tmavě červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace podstoupit min. AG test před cestou zpět +  po návratu zamířit do 5denní izolace, kterou lze ukončit PCR testem s negativním výsledkem…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na ostrově Ibiza se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. 

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem na Ibize bude bezesporu vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Během září můžete očekávat ceny pronájmu kolem 1 000 Kč / den (viz příkladový termín).

Náhled letenky z Vídně na španělský ostrov Ibiza za 866 Kč

Levné letenky na španělský ostrov Ibiza z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)