Levné letenky na Island: z Vídně během podzimu
17.8.2021

Levné letenky na Island: z Vídně během podzimu

692

O této nabídce

Letenky na Island jsou rozhodně tím zajímavějším, co můžete v rezervačním systému maďarské aerolinky Wizz Air ulovit. Obzvlášť, když jejich cena spadne pod hranici jedné tisícikoruny. To pak nezbývá, než žhavit kreditky, protože taková nabídka se prostě neodmítá. Zpáteční letenky z Vídně na Island nyní ulovíte za 692 Kč! Podzimních termínů za lákavé ceny je v nabídce dopravce dostatek – nejvíce v říjnu a listopadu, ale za parádní cenu je pořídíte také v jednom zářijovém termínu.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

V případě cesty na Island musíte aktuálně před jejím zahájením vyplnit tuto registraci, předložit negativní test (PCR nebo AG ne starší 72 hodin) a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v uplynulých 6 měsících).

Více informací o cestování na Island naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Oslu nebo na příslušném islandském portále.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Island je momentálně zařazen do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Vzhůru na Island

Po tomhle výletě nejspíš skončíte s nachlazením a pořádnými puchýři na nohou, a stejně nebudete litovat. Ty živelné islandské sopky, majestátní vodopády a dechberoucí měsíční krajina prostě navždy zůstanou ve vašich srdcích. Půjčte si v Reykjavíku auto a objeďte ostrov celý dokola, zdolejte třeba ledovec Skaftafellsjökull nebo se vydejte za dobrodružstvím do Duhových hor. A až přijde čas na zaslouženou termální lázeň, smočte svá znavená těla v “profláklé” Modré laguně anebo dejte přednost jednomu z utajených horkých jezírek rozesetých po nespoutané islandské krajině.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Islandu se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku ve vašich termínech. V tom příkladovém vyjde pronájem malého vozu na cca 1 000 Kč /den, větší auták typu SUV potom na cca 1 600 Kč /den.

Náhled letenky z Vídně do Reykjavíku za 692 Kč

Levné letenky na Island: z Vídně během podzimu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)