Levné letenky na Bahamy – z Vídně v říjnu/listopadu
26.7.2022

Levné letenky na Bahamy – z Vídně v říjnu/listopadu

11 176

O této nabídce

Aktuální nabídka levných letenek do Karibiku od letecké společnosti Air Canada je extrémně široká! Pro dnešní den vybíráme tip na zpáteční letenky na Bahamy, které při odletu z Vídně v rezervačním systému aerolinky ulovíte za parádní cenu 11 176 Kč! Což je částka na tuto destinaci skutečně netradiční – letenky na Bahamy moc často v akcích nebývají a už vůbec není zvykem je pořizovat za ceny jen lehce nad hranicí 10 tisíc Kč. Bahamy navíc v polovině června uvolnily vstupní podmínky a očkovaní cestovatelé nově nepotřebují žádný negativní test.

Základní tarif obsahuje přepravu příručního zavazadla, s nímž si ale v Karibiku bez problémů vystačíte. Routing zahrnuje jeden přestup v Torontu v obou směrech – na cestě do Karibiku je delší (cca 18 hodin), zpátky již pohodový a rychlý. Delší stopover v Kanadě ale jednoduše využijete k prohlídce města i odpočinku na hotelu.

Podmínky pro cestování

Cesta na Bahamy

Před cestou na Bahamy je nutné disponovat ideálně dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas) nebo negativním testem. Více informací naleznete v našem průvodci „Koronavirus Bahamy“.

Přestupy v Kanadě

Aktuálně byste kvůli routingu přes Toronto museli předkládat taktéž doklad o očkování a taktéž elektronickou registraci eTA. Do zimních měsíců ale zbývá ještě dost času a doufáme, že i pravidla pro cestování do Kanady budou uvolněna. Jejich aktuální podobu můžete pravidelně sledovat v naše průvodci „Koronavirus v Kanadě“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně na Bahamy za 11 176 Kč

Levné letenky na Bahamy – z Vídně v říjnu/listopadu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Air Canada

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)