Levné letenky do Albánie na lince z Prahy do Tirany
29.1.2024

Levné letenky do Albánie na lince z Prahy do Tirany

od 730

O této nabídce

Nenechte se ochudit o poznávání krásné Albánie. V minulém roce aerolinka Wizz Air představila novou linku z Prahy do Tirany a díky ní můžete ulovit letenky za super cenu. Nyní je pořídíte nejen na jarní termíny od 730 Kč. Klasicky platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Nejlevněji vás vyjde návštěva Balkánu od 3. do 10. dubna, další termíny za nízké ceny jsou k mání od února do dubna. 

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte od 390 Kč za směr v rámci služby Priority. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 515 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Za poznáváním divoké Albánie

Albánie po dlouhou dobu žila vlastním životem, ostatními zapomenutá – dnes se ale otevírá světu. Buďte mezi prvními, kdo bude popíjet sladký nápoj bozë na plážích u Jaderského moře, putovat opuštěnou krajinou a zdolávat vrcholy, jejichž výhledy jsou čarovné. Albánie je báječnou destinací pro milovníky historie a odlišné kultury, než jakou známe ze středoevropských regionů. Zaleť si do Albánie!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto v naší autopůjčovně a vydejte se na dobrodružství po celé Albánii. Perfektní kára vás vyjde od 384 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Albánie

Albánie nevyžaduje očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Albánii“.

Náhled letenky z Prahy do Tirany za 730 Kč
Levné letenky do Albánie na lince z Prahy do Tirany


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Tirana (TIA)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)